Eflani Hayvansal Üretim ve Yönetim Meslek Yüksekokulu

Eflani Hayvansal Üretim ve Yönetim Meslek Yüksekokulu 102 dönümlük arazi üzerine kurulmuş fiziki yapısı ile 9 derslikli eğitim binası 8 dairelik lojmanı bulunan “Eflani Yatılı Bölge Okulu” (YİBO)’nun Karabük Üniversitemize devri ile söz konusu okul ve arazi Eflani Hayvansal Üretim ve Yönetim Meslek Yüksekokulumuza tahsis edilmiştir. Böylece Üniversitemiz 7. Meslek Yüksekokulu olarak eğitim ve öğretim organizasyon şemasında yerini almıştır.

Eflani Hayvansal Üretim ve Yönetim Meslek Yüksekokulu, 2014-2015 Eğitim Öğretim döneminde 50 öğrenci ile İş Sağlığı ve Güvenliği programı ile Karabük Merkez Kampüste faaliyete başlamıştır.

Eflani Hayvansal Üretim ve Yönetim Meslek Yüksekokulu2015-2016 Eğitim Öğretim döneminde toplam kayıtlı öğrenci sayımız 102’ye yükselerek Eflani’deki kendi binasında eğitim öğretim faaliyetimiz devam etmektedir.

Eflani Hayvansal Üretim ve Yönetim Meslek Yüksekokulu öğrencilerin mesleki donanımını sağlayan sosyal yönlerini fark etmesi ve gelişmesine imkan sağlayan hür düşünmelerini, araştırmacı olmalarını, problem çözme becerisi geliştirmelerini, araştırıcı ve sorgulayıcı düşünceye sahip olmalarını, doğru ve yerinde karar verebilmelerini, ülkesine olan görev ve sorumluluklarını bilmelerini, bu görev ve sorumluluklarını davranış haline getirmiş, şuurlu bir vatandaş olmalarını gaye edinmiştir.

Ayrıca Yüksekokulumuz takım çalışmasını teşvik eden katılımcı ve paylaşımcı bir yönetim anlayışına sahip, ilçemiz ve bölgemiz sorunlarını çözmeye yönelik olarak Üniversite Toplum işbirliğini sağlamada katkı vermek için çalışan Evrensel değerlere saygılı “toplam kalite yönetimi” ilkelerini benimsemiş, sürekli gelişme yönünde olan bir yüksekokuldur.
Yüksekokulumuz, Karabük merkeze 50 km mesafede olup, ulaşım saat başı otogardan kalkan dolmuşlarla sağlanabilmektedir.

Adres

Rotamı Planla

Talep Listesi

Bu işletmenin sahibi misiniz? Sisteme üye olup içeriği yönetme hakkını alabilir ve yeni içerikler ekleyebilirsiniz. +90 545 7632475 nolu telefondan yardım alabilirsiniz.

Listeleme Talep Et

Bir İnceleme Bırak

captcha-input
Konum
Ulaşım
Personel
Hizmet
Memnuniyet
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed