Safranbolu Eymen Kız Öğrenci Pansiyonu, Karabük Eymen Kız Öğrenci Pansiyonu, Safranbolu Eymen Kız Yurdu, Karabük Eymen Kız Yurdu, Eymen Karabük Kız Yurdu, Eymen Safranbolu Kız Yurdu

Şayet yurt seçiminde kararsız kalırsanız size tamamen ücretsiz hizmet verecek olan danışmanlarımızla iletişim kurabilirsiniz.

Kız Yurdu Destek Hatlarımız

1. Telefon desteği için buraya, (+90 544 433 23 25)
1. WhatsApp hattı ile destek için buraya dokunun.

Yeni Evinize Hoşgeldiniz
Amacımız öğrencilere kaliteli, sosyal ve nitelikli yaşam alanları sunmayı hedeflemiş, onlara sıcak mekanlar sunmak ve eğitimlerinde kendi ev sıcaklığını aratmadan barınma ve sosyal imkanlar sunmak gayesiyle faaliyetine başlamıştır.

Safranbolu Eymen Kız Öğrenci Pansiyonu, Karabük Eymen Kız Öğrenci Pansiyonu, Safranbolu Eymen Kız Yurdu, Karabük Eymen Kız Yurdu, Eymen Karabük Kız Yurdu, Eymen Safranbolu Kız Yurdu olarak, yurda ilk adım attığı andan itibaren kızlarımıza ve ailelere yaklaşımımız “kızınız artık bizim KIZIMIZ’dır” prensibi üzerine kurulur. Öğrenci yurdumuz, siz öğrenciler için de burada yaşamaya başladığınız andan itibaren yurt olmaktan çıkar, annenizin evi kadar sıcak, huzur dolu bir yer haline gelir. Çünkü artık sizlerle biz kocaman bir aileyizdir.

Bu ilkeyle yola çıkınca, her hizmetin en kalitelisini sunma gayretimiz, herhangi bir prosedür olmaktan çıkar, ailesinin mutluluğu için çırpınmanın ne demek olduğunu bilen insanların yaşadığı o inanılmaz doyum ve beraberinde getirdiği bambaşka bir mutluluk olur bizim için.

HİZMETLERİMİZ

 • — Parmak İzi Tanıma Sistemi
  Öğrencilerimizin güvenliği için çeşitli önlemler almaktayız.Parmak izi Tanıma Sistemi ile, sadece yurdumuzun öğrencileri yurda giriş yapabilmektedir.
 • — Sınırsız İnternet
  Her katta bulunan cihazlarımız ile yurdun her noktasında öğrecilerimiz sınırsız internete erişebilmektedirler.
 • — Kahvaltı
  Öğrencilerimizin okula zinde gitmeleri için günün en önemli öğünü kahvaltı sunulmaktadır.
 • — Lobi – Tv ve Dinlenme Odası
  Günün yorgunluğunu atmak, arkadaşlarınızla birlikte vakit geçirmek için rahat ve ferah bir mekan
 • — Isınma
  Kış mevsiminde öğrencilerimizin üşümemesi için kalorifer sistemimiz 24 saat çalışmaktadır.
 • — 24 Saat Sıcak Su
  Yurdumuzda 24 saat sıcak su bulunmaktadır.
 • — Yangına Karşı Önlem
  Yangın tüpleri ve alarmı yönetmeliğe uygun şekilde olur,periyodik bakımları yaptırılarak kullanıma hazır durumda muhafaza edilmektedir. Yurdumuz modern ve ihtiyaçlara cevap verecek şekilde tasarlanmıştır.
 • — 1-2-3 ve 4kişilik standartları yüksek odalarda barınma olanağı , sıcak ortamımızda kurulan dostlukları unutmayacaksınız… Her türlü konforun düşünüldüğü odalarınızda evinizin huzurunu bulacaksınız.

Safranbolu Eymen Kız Öğrenci Pansiyonu, Karabük Eymen Kız Öğrenci Pansiyonu, Safranbolu Eymen Kız Yurdu, Karabük Eymen Kız Yurdu, Eymen Karabük Kız Yurdu, Eymen Safranbolu Kız Yurdu Kuralları

Öğrenciler, Yurt Müdürlüğü tarafından belirlenmiş bulunan kendileri ile ilgili hükümlere ve yurdun günlük çalışma düzenine uymak zorundadırlar. Uyulması gereken kurallar aşağıda belirtilmektedir.

 • Yurt Müdürlüğü tarafından yapılacak her türlü tebligat ve çağrıya uyarak gereği yapılır.
 • Yurdun huzurunu ve düzenini bozacak hareketlerden titizlikle kaçınılır; görgü kurallarına uyulur; kıyafet ve hareketlere dikkat edilir; odalar ve yurdun diğer bölümleri temiz ve düzenli tutulur.
 • Yurt yöneticileri, nöbetçi yöneticiler ve yurt personeline karşı ölçülü, dikkatli ve saygılı hareket edilir; personelin görevini engelleyici ve güçleştirici hareketlerde bulunmak; işlerine müdahale etmek; görevli personel ile özel sohbet toplantıları yapmak ve özel işler için kullanmak yasaktır.
 • Kişiler ile olan ilişkilerde kaba ve saygısız davranmak; gürültü etmek; başkalarını rahatsız edecek şekilde ve yüksek tonda müzik dinlemek ve TV izlemek; aynı şekilde herhangi bir müzik aleti çalmak ve şarkı söylemek yasaktır.
 • Yurt Yönetimi tarafından belirlenen son giriş saatlerine uyulur.(Hafta içi:23:00; Cuma ve Cumartesi günleri:24:00)
 • Yurda giriş çıkışlarda, görevli personele veya sorulduğunda yurt idarecilerine yurt kimlik kartı gösterilir; gerektiğinde Yurt Müdürlüğü tarafından kontrol edilmek üzere öğrencilere ait dolap, bavul, vb. yerler açık bulundurulur.
 • Yurt Müdürlüğü tarafından tahsis edilen oda, yatak, dolap, masa, sandalye, vb.’den başka yer ve eşya işgal edilemez.
 • Odalarda bulunan yatak, dolap, masa, vb. gibi demirbaş eşyaların yerini değiştirmek veya başka yerlerde kullanmak yasaktır.
 • Dolaplarda ve odalarda akan, kokan ve bozulan yiyecek maddesi bulundurmak yasaktır.
 • Odalarda ütü, aydınlatma, ısıtma cihazları, elektrik ocağı, su ısıtma cihazı gibi cihazları kullanmak yasaktır.
 • Öğrencilere teslim edilen kasada bulundurulmayan ve valiz odasına teslim edilen valizlerin içinde bulunan değerli eşyaların kaybından Yurt İdaresi sorumlu tutulamaz.
 • Odalarda yatılı misafir kalamaz.
 • Yurt Yönetimi tarafından belirlenen yerler ve saatler içinde konuklar kabul edilir.
 • Yurt binası ve bahçesinde duvarlara, kapılara demirbaş eşya üzerine yazı yazmak, işaret ve şekiller çizerek zarar vermek yasaktır.
 • Sağlık sebepleri ile yurda refakatçi alınmaz.
 • Yurtta evcil de olsa hayvan beslemek yasaktır.
 • Yasaklanmış ve birlik ve beraberliği bozacak her türlü zararlı yayın ile genel ahlaka aykırı resim ve afişleri odalara ve yurda asmak; Yurt
 • Müdürlüğü’nün izni olmadan herhangi bir nedenle toplantı düzenlemek, gösteri yapmak, tahrik ve teşviklerde bulunmak; her türlü kesici, vurucu ateşli silahlarla, mermi ve patlayıcı maddeleri yurda sokmak; yurt binası ve çevresinde alkollü içecek, keyif uyuşturucu ve uyarıcı madde bulundurmak ve kullanmak; kumar olarak nitelendirilen oyunları oynamak yasaktır.
 • Yurdumuz, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak çalışmaktadır ve Milli Eğitim Bakanlığı tebliğlerine göre yönetilmektedir. Yurdumuzda uygulanmakta olan kurallar, giriş çıkış saatleri ve disiplin yönetmeliği, bu tebliğler esas alınarak hazırlanmıştır.

Safranbolu Eymen Kız Öğrenci Pansiyonu, Karabük Eymen Kız Öğrenci Pansiyonu, Safranbolu Eymen Kız Yurdu, Karabük Eymen Kız Yurdu, Eymen Karabük Kız Yurdu, Eymen Safranbolu Kız Yurdu OnLine Başvuru için buraya dokunun.

Safranbolu Eymen Kız Öğrenci Pansiyonu, Karabük Eymen Kız Öğrenci Pansiyonu, Safranbolu Eymen Kız Yurdu, Karabük Eymen Kız Yurdu, Eymen Karabük Kız Yurdu, Eymen Safranbolu Kız Yurdu olarak huzurumuzun, mutluluğumuzun, ailemizin bir parçası olmak isteyen her kızımıza kapımız sonuna kadar açıktır.


Rotamı Planla

Çalışma Saatleri

Pazartesi

07:00 - 23:00

Salı

07:00 - 23:00

Çarşamba

07:00 - 23:00

Peşembe

07:00 - 23:00

Cuma

07:00 - 23:00

Cumartesi

07:00 - 24:00

Pazar

07:00 - 24:00

Yurt giriş - çıkış saatleri ilgili yurt müdürlüklerince belirlenir ve buradaki saatlerden farklılık gösterebilir. Daha detaylı bilgi için ilgili yurt müdürlüğüne müracaat ediniz.

Talep Listesi

Bu işletmenin sahibi misiniz? Sisteme üye olup içeriği yönetme hakkını alabilir ve yeni içerikler ekleyebilirsiniz. +90 545 7632475 nolu telefondan yardım alabilirsiniz.

Listeleme Talep Et

Bir İnceleme Bırak

captcha-input
Fiyat
Konumu
Personel
Hizmet
Yiyecek
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed