Ultem Tur

Sektörün İlklerinden olan ULTEM TUR daha kurulduğu ilk yıllardan itibaren personel taşımacılığı alanında bir çok özel ve kamu kuruluşuna hizmet vermeye başlamıştır. ULTEM TUR’un sahip olduğu geniş araç filosu her gün yüzbinlerce kilometre yol katedip binlerce insanı taşımaktadır.

Özellikle personel ulaşımı ve Yurtiçi Kültür turaları konusunda Türkiyenin en büyük ve en prestijli firmalarına hizmet veren ULTEM TUR psikoteknik testlerden başarıyla geçmiş ve standartların gerektirdiği belgelere sahip vizyonu yüksek sürücü kadrosuyla ve yeni modern araçlarıyla sektörün lider markasıdır.

Misyonumuz
Karabük ULTEM TUR Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yenilikçi uygulamalar geliştirerek ve teknolojiyi en üst seviyede kullanarak ulusal ve uluslararası alanlarda kârlı-verimli şirketler yaratmak ve Türkiye ekonomisine yön veren en önemli aktörlerden birisi olmak.

Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir grup olmak.

Vizyonumuz
Karabük ULTEM TUR Değerlerimizden taviz vermeden ve yer aldığımız her alanda farklılık yaratarak, katma değeri yüksek yeni yatırımlar gerçekleştirmek ve bulunduğumuz ülkelerde, sektörlerde lider konuma yükselmek.

Saygı ve Bağlılık
Karabük ULTEM TUR olarak;
 • İşimizi en doğru şekilde, hakkıyla ve gönülden sahiplenerek yaparız.
 • Net sözler verir, verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getiririz, sonuçlarını bildiririz.
 • Kendimizi ve çalışma arkadaşlarımızı devamlı geliştiririz.
 • Tüm ilişkilerimizde dürüst, şeffaf ve tutarlı davranır, bu sayede güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurarız.
Liderlik
Karabük ULTEM TUR olarak;
 • Değişimi kucaklarız; değişimin en hızlı ve sorunsuz şekilde hayata geçmesi için kendimiz dahil herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğini biliriz.
 • Hatalarımızdan öğrenebildiğimiz ve hatalarımızı tekrarlamadığımız sürece inisiyatif kullanırız, kullanmayı teşvik ederiz.
 • Performansı objektif ve ölçülebilir kriterlere göre tanımlar, adil ve tutarlı bir şekilde değerlendiririz.
 • İyi yapılan bir işi mutlaka takdir ederiz; aynı zamanda birbirimizi geliştirmeye yönelik geri bildirimlerde bulunuruz.
 • Doğruluğuna inandığımız konuları rasyonel bir şekilde sonuna kadar savunur, hayata geçirmek için yapıcı bir şekilde çalışırız.

Hizmet Alanlarımız
Koşulsuz müşteri ve çalışan memnuniyeti felsefesini benimsemiş, sektör lideri ve itibarlı tanınmış bir marka olmaktır. Müşteri memnuniyetini %100 hedefleyerek, en kaliteli hizmeti, en hızlı şekilde ve en uygun seçenekler ile sunan ULTEM Turizm, size özel tatili planlamak için 7/24 her zaman yanınızda…

Yurtiçi Kültür Turları

Türkiye’nin zengin tarihini yaşatan kültürel miras, muhteşem doğal manzaralar, eşsiz koylar ve yerel lezzetler ULTEM TUR’un Kültür Turları ile keşfedilmeyi bekliyor. Her bütçeye uygun seçenekler bulabileceğiniz Kültür Turları ile ülkenin en özel köşelerini keyifle dolaşabilir, sevdiklerinizle birilikte unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz. Yemyeşil yaylarda serin bir mola için Karadeniz Turları, tarihin izlerini sürmek için Safranbolu Turları ya da masalsı bir deneyim için Kapadokya Turları biçilmiş kaftan. Birbirinden farklı tur seçenekleri arasından dilerseniz Ege ve Akdeniz kıyılarında bir yolculuğa çıkabilir, tekne turları ile altın kumsalların, pırıl pırıl denizin, ve masmavi koyların keyfini çıkarabilirsiniz.

Günü Birlik Turlar

Seyahat tutkunları, maceraperestler, kaşifler; doğal güzelliklerin, lezzetin ya da tarihin izlerini sürmek isteyenler…

Özel Günler İçin Servis Hizmeti

Özel gün servis hizmeti için kısaca, düğün, etkinlik ve piknik gibi sürekliliği olmayan ve genellikle eğlenme amaçlı organizasyonlar için verdiğimiz hizmet diyebiliriz. Özel gün servisi ile; düğün, nişan, doğum günü, piknik gibi şehir içi transferlerde tercih edilebilir. Ayrıca aynı etkinliklerin şehirlerarası yolculuklar için de tercih edilebilmektedir.

Öğrenci Servisi
 • Öğrenci servis hizmetindeki öncelikli hedefimiz; çocuklarınızı, evlerinden uzaklaştıkları ilk andan itibaren annelerinin-babalarının eksikliğini hissettirmeden yeni bir güne taşımaktır. Çünkü biliyoruz ki, mutlu bir başlangıç verimli bir günün temelidir.
  Çocuğunuz her sabah belirtilen adresten alınır. Okul çıkışında mutlaka alındıkları yere bırakılır.
  Bu uygulama;
  A. Yolun kapanması,
  B. Kazı çalışması,
  C. Girilemeyen ve dönüşü olmayan sokak,
  D. Yolun park alanı olarak kullanılması,
  E. Olağanüstü haller dışında geçerlidir.
 • Servis verilen saatten önce gelmiş ise saatin dolmasını bekler, saati dolunca öğrencinin gelmemesi durumunda rehberimiz alınış noktasına kadar gider ve öğrencinin gelip gelmediğini kontrol eder.
 • Öğrenci 3 dakika beklendikten sonra araç hareket eder.
 • Öğrenciler velisi veya bakıcısı tarafından, servise bindirilebilecek en uygun yerden rehbere teslim edilir. Dönüşte ise öğrencimiz muhakkak velisi veya bakıcısı tarafından teslim alınır.
 • Servis aracına öğrenci ve öğretmen dışında kimse alınmaz.
 • Servis sürücüsü ve rehber personel veliye telefon açarak, klakson çalarak veya evinin zilini çalarak aracın geldiğini haber vermez. Verilen saatten 5 dakika önce öğrenciyi servise binmeye hazır etmek velinin, taahhüt edilen saatte alış noktasında olmak sürücünün sorumluluğudur.
 • Öğrenci okula velisi tarafından götürülecekse veya okul çıkışı velisi tarafından alınacak ise servis sürücüsüne bilgi verilir.
 • Herhangi bir arıza durumunda yedek araçlarımızın devreye girmesini sağlıyoruz. Öğrencinin alınmaması gibi bir durum söz konusu olmaz.

Adres

Adres:

ULTEM TUR Bayır Mahallesi, Kıbrıs Şehitleri Cd. No:16, 78100 Karabük Merkez/Karabük

E-posta:

-

İletişim Kurun
Rotamı Planla

Çalışma Saatleri

Pazartesi

08:00 - 20:00

Salı

08:00 - 20:00

Çarşamba

08:00 - 20:00

Peşembe

08:00 - 20:00

Cuma

08:00 - 20:00

Cumartesi

10:00 - 20:00

Pazar

10:00 - 20:00

Talep Listesi

Bu işletmenin sahibi misiniz? Sisteme üye olup içeriği yönetme hakkını alabilir ve yeni içerikler ekleyebilirsiniz. +90 545 7632475 nolu telefondan yardım alabilirsiniz.

Listeleme Talep Et

Bir İnceleme Bırak

captcha-input
Fiyat
Konumu
Personel
Hizmet
Yiyecek
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed