standard-title ReklamMüşterileriniz sizi burada bulur ve burada tanır. Bulunmak ve tanınmak için üye olun; bilgilerinizi girin, kendinizi tanıtın ve tanının.

Reklam

Müşterileriniz sizi burada bulur ve burada tanır. Bulunmak ve tanınmak için üye olun; bilgilerinizi girin, kendinizi tanıtın ve tanının.

Haber almaktan arkadaşlarımızla iletişime, bilgi edinmeye kadar günlük yaşamın her alanına hükmeden yeni bir araca sahibiz artık. İnternet… IAB Türkiye İnternet Ölçümleme Araştırmasının verilerine göre Türkiye’de 12 yaş üstü İnternet nüfusu 25 milyona erişmiş durumda. Üstelik bunun yaklaşık 18,5 milyonu 35 yaşın altında…

İnternet Reklamcılığı bir çok konu ile bağlantılı olarak ilişkilendirilebilecek gelişmiş reklamcılık türlerinden biridir. İnternet Reklamcılığı; gazete, televizyon, radyo gibi mecralarla yayınlanan reklam kampanyalarıyla karşılaştırıldığında hem ölçümlendirilebilir olmasıyla hem de düşük maliyetle daha fazla kitlelere ulaşabilmesiyle ön plana çıkmaktadır. İnternet’in son yıllarda aldığı hal ile dünya üzerindeki herhangi bir bilgiye en kısa sürede ulaşılabilmesini sağlayan bir kitle iletişim aracı olduğu düşünürsek, İnternet Reklamcılığı etkin ve doğru yollar seçilerek planlı çalışmalarla yürütüldüğünde hedef kitlenize ürün ve hizmetlerinizi en kolay şekilde tanıtmanızı sağlayabilecek bir reklamcılık türüdür.

Bugün İnternet Reklamcılığı; bir çok firmanın gerek satışlarını arttırma, gerekse kurumsal kimlik ve imajını göstermek amacıyla kullandığı bir vizyon, pazardır. İnternet Reklamcılığı, bir firmanın Pazarlama Stratejilerine uyarlanarak yapılan stratejik reklam çalışmalarıdır.

İnternet Reklamcılığı Hedefleri:

– Firmanın kendisini, ürünlerini ve servislerini tanıtmak.
– Firmanın mevcut ve potansiyel müşterileri ile iletişimini sağlamak.
– Firmanın servislere olan ilgi, özendirme ve satışları arttırmak.

<<== Gördüğünüz Metni Yazın

Bizimle iletişime geçmek için lütfen sol alandaki forma bilgilerinizi girin ve gönderin.

Sizinle en kısa zamanda iletişime geçilecek ve yetkilimiz tarafından gerekli bilgiler tarafınıza aktarılacaktır.

Telefon ile ulaşmak isterseniz 0 545 763 24 75 nolu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.