Muammer Avcı: "Milletimize verdiğimiz her sözü tutmaya devam edeceğiz"

AK Parti Zonguldak Milletvekili Muammer Avcı, Türkiye Taşkömürü Kurumu'na (TTK) bin 500 işçi alımı süreci hakkında açıklamalarda bulundu.

Ekim 15, 2023 - 12:17
 0  62
Muammer Avcı: "Milletimize verdiğimiz her sözü tutmaya devam edeceğiz"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 2 bin işçinin TTK'da istihdam edileceği müjdesinin ardından bin 500 işçinin kura çekimiyle belirlendiğini belirten Avcı, şunları söyledi:

"Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın Filyos Doğalgaz Tesisi açılışında verdiği söz doğrultusunda, TTK'da 2 bin işçi istihdam edilmesi için gereken adımları attık. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Alparslan Bayraktar ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Prof. Dr. Vedat Işıkhan'ın katılımlarıyla gerçekleştirilen transparan bir kura çekimiyle 1500 kişi TTK'da işe alındı. Ancak Zonguldak'a her konuda muhalif olan bazı kişiler, bu sevince gölge düşürmek için açıklamalar yapmaktadır. CHP Milletvekili, dünkü kuraya davet edildi ve yeni işçi alımlarının gerçekleşmesini temenni etti. Ancak süreci baltalamaya çalıştığı açıklamalarıyla şeffaflığı gölgelemiştir. Biz AK Parti olarak, Zonguldak'ı Türkiye Yüzyılı hedeflerine uygun yeni projeler ve devam eden yatırımlarla ileriye taşırken, seçim sürecinde milletimize verdiğimiz her sözü tutmaya devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımızın sıkça vurguladığı gibi, onlar konuşur AK Parti yapar."

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow