SAFRANBOLU BELEDİYE BAŞKANI ELİF KÖSE 'NİN CHP KARABÜK İL KONGRESİNDE YAPTIĞI KONUŞMA

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse 'nin Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Karabük İlk Kongresinde yaptığı 8 Eylül 2023 tarihli konuşma.

Ekim 9, 2023 - 17:45
 0  107

Başkan Elif Köse 'nin yaptığı bu konuşmada en çok dikkat çeken sözler konuşmasının sonuna doğru sarfettiği, “Adamsanız, şerefliyseniz benim yüzüme karşı söylersiniz. Yok ben adam da değilim, şerefli de değilim diyorsanız sosyal medyalardan yazmaya devam edersiniz” sözleri oldu.

Safranbolu 'nun Topuklu Efe 'si olarak anılan Belediye Başkanı Elif Köse, CHP İl Kongresindeki konuşmasında şu ifadeleri kullandı:

"Cumhuriyet Halk Partili olmak bana göre ahlaklı olmak, adaletli olmak, hakkın, hukukun yanında olmak, özellikle de liyakatli olmayı gerektiriyor ve ben öyle davrandığımı düşünüyorum. Safranbolu Belediye Başkanlığına seçildiğim 4,5 yıl boyunca Cumhuriyet Halk Partisi’ne yakışır bir şekilde ekibimle hem Safranbolu halkına hem partime hem de ülkeme güzel işler yaptığımı düşünüyorum.

Son günlerde gereksiz bir şekilde bize yapılan saldırılardan dolayı söylüyorum, beni delege olarak çizecek olan kim varsa çizebilir. Benim delege olmak gibi bir derdim yok. Benim derdim Ali’nin, Veli’nin ne dediği filan da değil. Benim derdim sadece şu an üzerimde olan görevi layıkıyla yerine getirmektir. Herkes istediğini söyleyebilir. Ama önce bu parti için, bulunduğu şehir için kendilerinin ne yaptığına bir bakmaları lazım.

Cumhuriyet Halk Partisine yakıştırmadığım, Cumhuriyet Halk Partili olanlara yakıştırmadığım birçok şey duyuyorum ve şunu söylüyorum; benim kapım herkese açık. İnanın benimle gelip konuşmak isteyen, sıkıntısı olan gelip benim yüzüme söyleyebilir. Ben şunu söylüyorum; Adamsan, şerefliysen ve cesaretliysen benim yüzüme gel konuş. Ama yok ben adam da değilim, şerefli de değilim, cesaretim hiç yok diyorsan sosyal medyadan yazmaya devam et."

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow