Karabük’te 5000 Evler Ek Hizmet Binası Acil Servisi Hizmete Girdi

Karabük Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin 5000 Evler Ek Hizmet Binası Acil Servisi bugün açıldı. İl Sağlık Müdürü ve Başhekim yeni binayı gezdi.

Aralık 4, 2023 - 14:30
 0  1164
Karabük’te 5000 Evler Ek Hizmet Binası Acil Servisi Hizmete Girdi

Karabük’te sağlık hizmetleri yeni bir binaya kavuştu. Karabük Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin 5000 Evler Ek Hizmet Binası Acil Servisi bugün hizmete girdi.

Yeni binanın açılışı nedeniyle İl Sağlık Müdürü Op. Dr. İsmail Kara, Başhekim Doç. Dr. Erkan Doğan ve hastane yönetimi bir araya geldi. Yeni binada incelemelerde bulunan heyet, acil servis, poliklinikler, laboratuvar ve radyoloji bölümlerini gezdi. Kara, inceleme esnasında doktorlara ve personellere kolaylıklar dilerken, hastalara geçmiş olsun dileklerini iletti.

Kara, yeni binanın Karabük’e hayırlı olmasını temenni ederek, “Karabük Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5000 Evler Ek Hizmet Binası Acil Servisi, ilimizin sağlık hizmetlerine büyük katkı sağlayacaktır. Burada 24 saat acil servis, poliklinik, laboratuvar ve radyoloji hizmetleri verilecektir. Bu sayede hastalarımızın daha hızlı ve kaliteli bir şekilde tedavi edilmesi sağlanacaktır. Yeni binamızın hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Başhekim Doç. Dr. Erkan Doğan ise yeni binanın hastane kapasitesini artıracağını belirterek, “Karabük Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak hizmet verdiğimiz 5000 Evler Ek Hizmet Binası Acil Servisi, hastanemizin kapasitesini artıracaktır. Burada 10 yataklı acil servis, 6 poliklinik, 1 laboratuvar ve 1 radyoloji bölümü bulunmaktadır. Bu bölümlerde son teknoloji cihazlarla hizmet verilmektedir. Yeni binamızın ilimize ve hastalarımıza hayırlı olmasını diliyorum.” diye konuştu.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow