MÜSİAD’dan Sosyal Bilimler Festivali’ne Destek

Karabük Üniversitesi ve MÜSİAD Karabük Şubesi, Türkiye’nin ilk ulusal ve uluslararası Sosyal Bilimler Festivali için sponsorluk protokolü imzaladı. Festival, 2-3 Mart tarihlerinde KBÜ’de gerçekleştirilecek.

Jan 9, 2024 - 12:10
 0  61
MÜSİAD’dan Sosyal Bilimler Festivali’ne Destek

Karabük Üniversitesi (KBÜ) tarafından 2-3 Mart tarihleri arasında düzenlenecek olan Sosyal Bilimler Festivali (SOSYALFEST), Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Karabük Şubesi’nin desteğiyle hayata geçirilecek.

Festivalin sponsorluk protokolü, KBÜ Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık ve MÜSİAD Karabük Şube Başkanı Cengiz Ünal arasında imzalandı. Protokol kapsamında, festivalin yarışma ve saha çalışmalarında kullanılmak üzere mali destek sağlanacak.

Protokol imza töreninde konuşan KBÜ Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, Türkiye’nin ilk ulusal ve uluslararası Sosyal Bilimler Festivali’ni düzenlemenin heyecanını yaşadıklarını belirtti. Festivalin, sosyal bilimler alanında çalışan akademisyen, öğrenci ve araştırmacılara önemli bir platform oluşturacağını ifade eden Kırışık, festivalin hayata geçmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti.

MÜSİAD Karabük Şube Başkanı Cengiz Ünal ise, sosyal bilimlerin toplumsal gelişim ve kalkınma için çok önemli olduğunu vurguladı. MÜSİAD olarak, sosyal bilimlere katkı sağlamak amacıyla KBÜ ile iş birliği yapmaktan memnuniyet duyduklarını söyleyen Ünal, festivalin başarılı bir şekilde gerçekleşmesini diledi.

İmza töreninde, KBÜ rektör yardımcıları Prof. Dr. Elif Çepni ve Prof. Dr. İsmail Rakıp Karaş, Genel Sekreter Lütfü Köm ve Rektör Danışmanı Doç. Dr. Nihat Yılmaz da hazır bulundu.

SOSYALFEST, 2-3 Mart tarihlerinde KBÜ’de düzenlenecek. Festivalde, sosyal bilimler alanında yapılan akademik çalışmaların sunulması, yarışmaların düzenlenmesi, panellerin ve söyleşilerin gerçekleştirilmesi gibi etkinlikler yer alacak.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow