Aslantepe Kız Öğrenci Yurdu

Hem mimari yapısı, hem işletme anlayışı; varoluş felsefesi ve sunduğu yaşam olanaklarıyla, farklı, daha nitelikli, özgün, özgür ve ayrıcalıklıdır.

HAKKIMIZDA

Başarının çalışma şartlarıyla doğrudan bağlantılı olduğunun bilinci içerisinde öğrencilerimize güvenli,huzurlu,sıcak aile ortamı sağlamanın mutluluğunu siz değerli öğrencilerimizle 15 yıldır paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz…

Yurt binası 2014 yapımı olup; otel konforunda, deprem yönetmeliğine en uygun şekilde inşa edilip yurt ve otel binası olarak projelendirilmiştir.

Şayet yurt seçiminde kararsız kalırsanız size tamamen ücretsiz hizmet verecek olan danışmanlarımızla iletişim kurabilirsiniz.

Kız Yurdu Destek Hatlarımız

1. Telefon desteği için buraya, (+90 370 433 40 90)
1. WhatsApp hattı ile destek için buraya dokunun.

Merkezi konumu,ulaşım araçlarına ve yaşam alanlarına olan yakınlığı olması sebebiyle hitap ettiğimiz üniversitelere tek vesait ile en kısa sürede ulaşım imkanı sağlamaktadır.

Atatürk ilke ve inkılapları ile yürüdüğümüz bu yolda siz misafirlerimize en iyi imkanlarla hizmet etmekteyiz.

FİYAT ALMAK için DOKUNUN!

MİSYONUMUZ
Atatürk ilkelerine ve laik anlayışına bağlılığımızın simgesi olarak kurduğumuz yurdumuzun, deneyimli ve profesyonel yönetim kadrosuyla öğrencilerimizin ve velilerimizin hizmetindedir.

VİZYONUMUZ
Çağdaş yönetim anlayışıyla öğrencileriyle bütünleşmeyi esas alan işletmemiz; insalara özverili hizmet vermenin bilincinde olan ve bu bilinçle hareket eden bir kuruluştur.

Başarının çalışma şartlarıyla doğrudan bağlantılı olduğunun bilinci içerisinde öğrencilerine rahat, huzurlu, sıcak ve güvenli bir ortam sağlamanın mutluluğunu sizlerle paylaşmayı amaçlamaktadır.

Milli Eğitim Bakanlığı denetiminde, Atatürk ilke ve inkılaplarından hiç bir zaman ödün vermeyen, Özel Öğrenci Yurdu statüsündeki Aslantepe Kız Öğrenci Yurdu; güler yüzlü ve herdaim öğrencilerinin rahatını düşünen kadrosuyla siz sevgili öğrenci ve velilerimize hizmet vermektedir.

KALİTE STANDARTLARIMIZ
Çağdaş yönetim anlayışıyla öğrencileriyle bütünleşmeyi esas alan Aslantepe Kız Öğrenci Yurdu; insalara özverili hizmet vermenin bilincinde olan ve bu bilinçle hareket eden bir kuruluştur. Misafir olunan süre boyunca sağlık, aktiviteler, psikolojik ve sosyal destek sağlayan birimlerle yüksek kalite ve güvenceyi bir arada sunabilmektedir.


HEDEFİMİZ
Atatürk ilkelerine ve laik anlayışına bağlılığımızın simgesi olarak kurduğumuz yurdumuzun, deneyimli ve profesyonel yönetim kadrosuyla öğrencilerimizin ve velilerimizin hizmetindedir.

FİYAT ALMAK için DOKUNUN!

Tanıtım Filmi 

Kayıt için gerekli evraklar aşağıdaki listede sıralanmıştır.

  • Nüfus Cüzdan Fotokopisi
  • 2 Adet Fotoğraf
  • Sabıka Kaydı
  • Sağlık Raporu
  • İkametgah Belgesi
  • Öğrenci Belgesi

FİYAT ALMAK için DOKUNUN!
Online Kayıt için buraya dokunun.

Aslantepe Karabük Kız Öğrenci Yurdu bir Fa Yatırım iştirakidir.

FİYAT ALMAK için DOKUNUN!

Diğer Karabük Kız Yurtlarını incelemek için lütfen buraya dokunun!

Adres

Adres:

100. Yıl Mahallesi, 1008. Cd. No:32 D:NO:34, 78050 Karabük Merkez/Karabük

E-posta:

-

İletişim Kurun
Rotamı Planla

Çalışma Saatleri

Pazartesi

07:00 - 23:00

Salı

07:00 - 23:00

Çarşamba

07:00 - 23:00

Peşembe

07:00 - 23:00

Cuma

07:00 - 23:00

Cumartesi

08:00 - 24:00

Pazar

08:00 - 24:00

Yurt giriş - çıkış saatleri ilgili yurt müdürlüklerince belirlenir ve buradaki saatlerden farklılık gösterebilir. Daha detaylı bilgi için ilgili yurt müdürlüğüne müracaat ediniz.

Talep Listesi

Bu işletmenin sahibi misiniz? Sisteme üye olup içeriği yönetme hakkını alabilir ve yeni içerikler ekleyebilirsiniz. +90 545 7632475 nolu telefondan yardım alabilirsiniz.

Listeleme Talep Et

Özellikler

Ücretsiz Karabük Üniversitesi Servis Hizmeti

Ücretsiz Karabük Üniversitesi Servis Hizmeti

Öğrencilerimizin 1. Öğretim ders başlangıcı ile başlayıp, 2.öğretim son ders bitimine kadar düzenlediğimiz gidiş-dönüş servis hizmeti verilmektedir.

Ücretsiz Çamaşır Yıkama ve Ütü Hizmeti

Ücretsiz Çamaşır Yıkama ve Ütü Hizmeti

Aslantepe Kız Öğrenci Yurdu bünyesinde bulunan çamaşırhane ve personellerimizle çamaşırlarınızı ücretsiz olarak yıkama ve ütüleme hizmeti verilmektedir.

Oda Temizliği

Oda Temizliği

Uzman ve tecrübeli temizlik ekibimizle haftada 2 gün olmak üzere, belirli bir düzen içerisinde titizlikle temizlik yapılmaktadır.

Ücretsiz Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği

Ücretsiz Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği

Aslantepe Kız Öğrenci Yurdu milli eğitim bakanlığı yönetmeliği gereğince şart koşulları sertifikalı ve belgeli aşçı ve perosonellerimizle birbirinden özel ve leziz menü seçenekleriyle sabah kahvaltısı ve akşam yemeği verilmektedir.

7/24 Sıcak Su

7/24 Sıcak Su

Siz değerli öğrencilerimizin zaman dilimi gözetmeksizin dilediğiniz zaman faydalanabileceğiniz 7/24 Sıcak Su hizmeti vermektedir.

Güvenlik Hizmeti

Güvenlik Hizmeti

Aslantepe Kız Öğrenci Yurdu bünyesinde bulunan lisanslı güvenlik personelleriyle ve kamera güvenlik sistemleriyle donatılmış modern sistemleriyle siz değerli öğrencilerimizin 7/24 güven ve huzuru yaşamasını sağlamaktadır.

Parmak İzli Giriş Sistemi

Parmak İzli Giriş Sistemi

Aslantepe Kız Öğrenci Yurdu bünyesinde bulunan parmakizi okuyuculu giriş sistemi ve güvenlik sistemi ile yurt sınırları içerisine dışarıdan herhangi bir kişinin girebilmesine izin verilmemektedir.

Kantin

Kantin

Aslantepe Kız Öğrenci Yurdu bünyesinde bulunan kantin ile öğrencilerimizin dilediklerinde faydanabilecekleri ve ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde giderebilecekleri zengin ürün seçenekleriyle konfor ve pratik yaşamı birarada sunmaktadır.

Arıtılmış Temiz Su

Arıtılmış Temiz Su

Aslantepe Kız Öğrenci Yurdu bünyesinde bulunan arıtma tesisi ile denetimi anlık olarak takip edilen suyu öğrencilerimize ulaştırmaktadır. Bu sayede öğrencilerimizin dışarıdan su tedarik etmesine gereksinim kalmamaktadır.

Sebillerden Sıcak Su Hizmeti

Sebillerden Sıcak Su Hizmeti

Arıtılmış su hizmetiyle entegre şekilde oluşturulmuş sıcak sistemi ile, kahve çay vb. içecekler için gerekli olan sıcak suyu ücretsiz olarak sebillerde sunmaktadır.

Jeneratör

Jeneratör

Aslantepe Kız Öğrenci Yurdu bünyesinde bulunan yüksek kapasiteli jeneratör ile, Karabük'te elektrik kesilse dahi sizlere elektrik hizmetini sunmaktadır.

Hidrafor

Hidrafor

Kesintisiz Sıcak Su ve Arıtılmış Su sistemiyle entegre şekilde oluşturulmuş hidrafor ile öğrencilerimizin 365 Gün 24 Saat boyunca su gereksinimleri kesintisiz olarak sağlanmaktadır.

Katlarda ve Odalarda İnternet Sistemi

Katlarda ve Odalarda İnternet Sistemi

Siz değerli öğrencilerimizin iletişim ve eğitimleri için gerekli olan Fiber İnternet'i katlara ve odalardaki araçlarla sizlere ulaştırmaktadır. Ayrıca, Aslantepe Kız Öğrenci bünyesinde bulunan bilgisayar odası ile 7 Gün 24 Saat boyunca bilgisayar ve fiber internetten kullanımlarına imkaan verilmektedir.

Revir Hizmeti

Revir Hizmeti

Aslantepe Kız Öğrenci Yurdu bünyesinde bulunan sağlık ekibimizle 7 Gün 24 Saat boyunca oluşabilecek herhangi bir sağlık problemine karşılık hızlı ve etkin bir şekilde müdehale hizmeti sunmaktadır.

Panoramik Asansör

Panoramik Asansör

Aslantepe Kız Öğrenci Yurdu bünyesinde bulunan 2 adet asansör ile hızlı ve etkin kullanım hizmeti sunulmaktadır.

Anons Sistemi

Anons Sistemi

Aslantepe Kız Öğrenci Yurdu katlarında bulunan anons sistemi ile gerek acil durumlar gerekse bilgilendirmeler ivedi olarak gerçekleştirilmektedir.

Etüd Odası

Etüd Odası

Aslantepe Kız Öğrenci Yurdu bünyesinde bulunan etüd odası ile 7 Gün 24 Saat boyunca çalışmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Doğalgaz Merkezi Isıtma Sistemi

Doğalgaz Merkezi Isıtma Sistemi

Siz değerli öğrencilerimizin ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılanabilmesi adına 7 Gün 24 Saat boyunca sıcak su ve ısınma imkaanı sunulmaktadır.

Her Odada Duş - Wc

Her Odada Duş - Wc

Aslantepe Kız Öğrenci Yurdu siz değerli öğrencilerimize kendi odalarında duş ve wc hizmeti sunmaktadır.

Yangın ve Deprem Uyarı Sistemleri

Yangın ve Deprem Uyarı Sistemleri

Aslantepe Kız Öğrenci Yurdu bünyesinde bulunan acil uyarı sistemleri ile oluşabilecek felaketler önceden tespit edilerek uyarı sistemleri otomatik olarak devreye geçmektedir.

Bir İnceleme Bırak

captcha-input
Fiyat
Konumu
Personel
Hizmet
Yiyecek
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed