Çamlık Tabiat Parkı, Çamlık Piknik Alanı, Çamlık Kamp Alanı

Çamlık Tabiat Parkı, Çamlık Piknik Alanı, Çamlık Kamp Alanı Karabük Orman İşletme Müdürlüğüne bağlı özel sektör tarafından işletilen güvenlikli piknik, spor, aktivite ve kamp alanıdır.
Kamp içersinde mangal ocakları, masalar ve gölgelikler bulunmaktadır ve giriş ücretlidir.

İşletmeciliği daha profesyonel düşünen ve daha kaliteli hizmet için çaba gösteren kuruma devredilen kamp ve piknik alanında 1 Mayıs 20019 tarihinde yaptığımız görüşme neticesinde aktardıkları projeleriyle ve planlarıyla misafirlerine en iyi hizmet için yoğun bir tempoda çalışmaya başlamışlar. Oldukça duyarlı davranan Kerim bey taleplerinizi yerine getirmek için yardımcı olacaktır.

Gerçekleştirebileceğiniz Aktiviteler;
Bisiklet Sporu, Piknik, Doğa Yürüyüşü, Fotoğrafçılık, Doğa Turizmi, Çadır Kamp, Kır Düğünü, Düğün Salonu

Piknik Alanı içersinde Büfe, Çocuk Oyun Alanı, Giriş Kontrol Noktası, Kır Lokantası, Piknik Alanları, WC, Yürüyüş Yolu bulunmaktadır.

Güvenliğin ön planda olduğu kamp alanı içersinde olabilecek rahatsızlıkları giriş kısmında yer alan yönetim birimine iletmeniz durumunda gerekli çözümler bulunabilmektedir.

Çamlık Tabiat Parkı, Çamlık Piknik Alanı, Çamlık Kamp Alanı içersinde aynı zamanda Halı Saha bulunmaktadır.

Çamlık Piknik Alanı nerede?
Çamlık Tabiat Parkı, Çamlık Piknik Alanı, Çamlık Kamp Alanı Karabük’ün Yenişehir mahallesi ile 200 Evler mahalleleri arasında yer alır. Çevresinde Karabük Üniversitesi Araştırma Hastanesi, Kardemir Karabükspor tesisleri, İmam Hatip Lisesi, Çamkent Konutları yer alır.

Çamlık Tabiat Parkı Alanına Nasıl Gidilir?
Kendi aracınız ile gitmeyi düşünüyosanız aşağıda Rotamı Planla kısmına dokunup rotanızı oluşturabilirsiniz.
Çamlık Piknik Alanına, 200 Evler, Şirinevler, Adatepe tarafına giden Halk Otobüslerine bindiğinizde İmam Hatip Lisesi önünde inip sol taraftan giderek ulaşabilirsiniz. Şayet bu noktayı geçerseniz Karabük Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi önünde inip hastane içersinden Çamlık Piknik Alanına geçebilirsiniz.
Şehir merkezinden gitmek için PTT caddesinde bulunan 200 Evler dolmuş durağından minibüs ile de gidebilirsiniz.

Çamlık Kamp Alanı - karabukogrenci.com 

Çamlık Kamp Alanına Giderken Neler Alınmalı
Kamp alanı girişinde yer alan markette kilo hesabı et ve köfte, ızgara tavuk ve türevleri, su, hazır yanık köz, mangal kömürü; daha doğrusu güzel bir piknik için gerekli her şeyi bulabilirsiniz.

Alternatif olarak yolunuzun üzerinde bulunan ve en yakın noktada olan İsmet Marketten tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.
İsmet Market’in nerede olduğunu görmek ve gitmek için buraya dokunun.

Çamlık Tabiat Parkı Alanında herhangi bir problem yaşadığınızda şikayetinizi Beştepe Mahallesi Alparslan Türkeş Caddesi No: 71 Yenimahalle / ANKARA adresinde bulunan Milli Parklar Dairesi Başkanlığının +90 312 207 50 00 numarasına iletebilirsiniz.


Adres

Adres:

Yenişehir Mahallesi, Çamlık Tabiat Parkı, Çamlık Caddesi, Karabük Merkez/Karabük

E-posta:

-

Web:

-

Rotamı Planla

Çalışma Saatleri

Pazartesi

07:00 - 24:00

Salı

07:00 - 24:00

Çarşamba

07:00 - 24:00

Peşembe

07:00 - 24:00

Cuma

07:00 - 24:00

Cumartesi

07:00 - 24:00

Pazar

07:00 - 24:00

Talep Listesi

Bu işletmenin sahibi misiniz? Sisteme üye olup içeriği yönetme hakkını alabilir ve yeni içerikler ekleyebilirsiniz. +90 545 7632475 nolu telefondan yardım alabilirsiniz.

Listeleme Talep Et

Bir İnceleme Bırak

captcha-input
Fiyat
Ulaşım
Personel
Temizlik
Memnuniyet
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed