Özel Gelişim Kız Yurdu Safranbolu ‘da ilk özel yurttur. Siyasi görüşü, cemaat ve derneğe üye olmayan Milli Eğitim Bakanlığı ‘na bağlı özel kız öğrenci yurdudur. 2003 yılında beri faaliyettedir. Öğrencilerimizin huzur ve güven içerisinde eğitim sezonunu en iyi şartlarda geçirebilecekleri personeliyle birlikte hizmete açıktır.

Çocuğunuz üniversiteyi kazandığı için mutlu ve gururlusunuz, hakkınızdır, yıllardır verdiğiniz emeğin karşılığını aldınız. Şimdiler de bir telaş başladı değil mi ?

– Karabük nasıl bir şehir ?
– Çocuğum nerede kalacak ?
– Üniversiteye uzak mı ?
– Güvenilir bir yer mi ?
– Yemek, çamaşır, ütü, okula servis var mı ? vb. gibi.

Gelişim Kız Yurdu olarak bizim tavsiyemiz şudur;

M.E.B ruhsatlı yurt demek: odaların hacimleri, banyo ve WC sayıları, etüt salonlarının büyüklüğü ve masa sandalye sayıları, reviri, yemekhanesi ve hatta yemekhanedeki masa ve sandalye sayıları, kafe ve kantini, dinlenme salonu ve mescidi ve daha sayamadığımız bir çok özelliği M.E.B yurtlarında belirli bir standarda bağlanmıştır. Üstelik M.E.B yurtları müfettiş tarafından denetlenir, M.E.B yurtların yönetimi, M.E.B yurt planına göre yönetilir.

M.E.B Özel Gelişim Kız Yurdu okula çok yakın olmasına rağmen her saat başı okula servis vardır.Yoğun saatlerde yarım saatte bir servis konulmuştur. Sezonluk paket fiyatlarına yemek, kahvaltı, servis, internet, oda temizlik hizmetleri, haftada bir nevresim yıkama ve ütüleme, spor salonu aktiviteleri, 7/24 sıcak su, revir, güvenlik hizmetleri, tv ,restoran, kafe, bahçede müzik yayını, kesintisiz elektrik, kesintisiz su, teknik servis, kargo teslim ve daha sayamadığımız bir çok özellik pakete dahildir.

FİYAT ALMAK için DOKUNUN!

Özel Gelişim kız öğrenci yurdu 2003 yılında Karabük’ün Safranbolu ilçesinde hizmete girmiş olup 68 yatak kapasitelidir.

Gelişim kız öğrenci yurdu verdiği hizmetler, öğrencilere sunduğu imkanlar sürekli kendini geliştiren ve yenileyen yapısı, çağdaş ve uygar düşünce sistemini benimseyen ilke ve prensipleriyle Safranbolu’da faaliyetlerini sürdürmektedir.

Temizlik konfor ve güvenlik şartlarını sağlayan velilerimize sınırsız güvenin temin edildiği evinizi gibi huzurlu bir ortamdır.

FİYAT ALMAK için DOKUNUN!

Diğer Kız Yurtlarını incelemek için lütfen buraya dokunun!

Şayet yurt konusunda destek almak istiyorsanız danışmanlarımız tamamen karşılıksız olarak size destek verecektir. DOKUNUN!Adres

Adres:

M.E.B Özel Gelişim Kız Öğrenci Yurdu Emek Mahallesi Esen Yalı Sokak No: 8 / SAFRANBOLU

E-posta:

-

İletişim Kurun
Rotamı Planla

Çalışma Saatleri

Pazartesi

07:00 - 22:30

Salı

07:00 - 22:30

Çarşamba

07:00 - 22:30

Peşembe

07:00 - 22:30

Cuma

07:00 - 22:30

Cumartesi

08:00 - 23:30

Pazar

08:00 - 23:30

Yurt giriş - çıkış saatleri ilgili yurt müdürlüklerince belirlenir ve buradaki saatlerden farklılık gösterebilir. Daha detaylı bilgi için ilgili yurt müdürlüğüne müracaat ediniz.

Talep Listesi

Bu işletmenin sahibi misiniz? Sisteme üye olup içeriği yönetme hakkını alabilir ve yeni içerikler ekleyebilirsiniz. +90 545 7632475 nolu telefondan yardım alabilirsiniz.

Listeleme Talep Et

Bir İnceleme Bırak

captcha-input
Fiyat
Konumu
Personel
Hizmet
Yiyecek
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed