Karabük Öğrenci Rehberi Desteği ile İndirimli Yurt Bahtiyar Kökemli Kız Yurdu

Karabük Öğrenci Rehberin’den bayan öğrencilerimiz için MEB onaylı Bahtiyar Kökemli Kız Yurdu işbirliği ile çok özel indirim!

Bahtiyar Kökemli Kız Yurdu yönetimi ile sitemizin görüşmeleri neticesinde sitemizde yayınlanan reklamın karşılığı olarak  beş kız öğrencimize hangi odada kaldığına bakılmaksızın tüm hizmetlerde çok özel indirim uygulanacak.

Bahtiyar Kökemli Kız Öğrenci Yurdu indiriminden faydalanmak için başvurular İnternet sitemiz üzerinden 04 Eylül 2018 tarihinde başlayacak ve beş aday seçildiğinde sonlandırılacak.

Başvuru linki ve daha detaylı bilgiler için lütfen buraya dokunun!

[Bu kampanya “İndirimli Kız Yurdu Kampanyası” adı altında Kod No: 2018090401 olarak kayıt edilmiştir.]

Bahtiyar Kökemli Kız Öğrenci Yurdu Nasıl bir yurttur, konumu, hizmetleri ve benzeri durumları nedir gibi sorularınız var ise onları yanıtlamaya çalışalım.

Bahtiyar Kökemli Kız Yurdu, Karabük Üniversitesine yürüme mesafesinde, önünden çevre yolunun geçtiği, araç çayının aktığı ve spor, yürüyüş yapmaya müsait parkın ve dere kenarında piknik yapmaya müsait alanların bulunduğu mükemmel bir konumda yer alır. Depreme ve doğal afetlere dayanıklı yurt binası Karabük Eğitimi Geliştirme Vakfı KARED tarafından yapılıp hizmete sunulmuştur.
100 metre ileride Karabük Valiliğinin olması bölgenin daha fazla güvenirliğini artırmıştır.Kız Yurdu hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak için isminin üzerine veya buraya dokunabilirsiniz.

Adres

Adres:

Karabük Eğitimi Geliştirme Derneği Kız Öğrenci Yurdu Karabük Yeşil Mah. Mevki. Kamu Hastaneler Birliği Yanı

E-posta:

-

Rotamı Planla

Talep Listesi

Bu işletmenin sahibi misiniz? Sisteme üye olup içeriği yönetme hakkını alabilir ve yeni içerikler ekleyebilirsiniz. +90 545 7632475 nolu telefondan yardım alabilirsiniz.

Listeleme Talep Et

Bir İnceleme Bırak

captcha-input
Hizmet
İlgi
Personel
Ulaşım
Memnuniyet
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed
Aynur Şensoylu 4 Eylül 2018 09:52
Konum
Personel
Hizmet
İlgi ve Alaka
Ulaşım

güzel bir hizmet ama ne kadar indirim olduğu yazmıyor