Karabük 100.Yıl Kültür Merkezi, Karabük Kültür Merkezi

Karabük 100.Yıl Kültür Merkezi, Karabük Kültür Merkezi 19 Aralık 2014 yılında açılışı yapıldı. Bugüne kadar bir çok aktivitelere hizmet veren Karabük 100.Yıl Kültür Merkezi, Karabük Kültür Merkezi Karabük İl Turizm Müdürlüğü bünyesinde faaliyetine devam etmektedir.

Karabük 100.Yıl Kültür Merkezi, Karabük Kültür Merkezi, Karabük Belediyesinin tahsis ettiği toplamda 10 dönümlük bir arazi üzerine kurulu. 5 bin 500 metre kapalı alanı bulunan Karabük Kültür Merkezi iki bloktan oluşmaktadır.

Karabük 100.Yıl Kültür Merkezi, Karabük Kültür Merkezinin en büyük salonu ve çok amaçlı toplantı ve konferans salonu 420 kişilik. Hem resmi, hem de sivil toplum kuruluşları talep ettiklerinde bu salonu kullanabilmektedir. Ayrıca 128 kişilik ikinci küçük salonu daha bulunan Karabük Kültür Merkezindeki bu alanda sosyal, kültürel ve sanatsal etkinlikler yapılmaktadır.
A ve B blokların bodrum katında da sanatsal faaliyetlerde bulunulabilecek alanlar vardır. Bunlardan biri sergi salonudur.Diğer bir alan ise Müzik çalışma odasıdır. Burada çeşitli kurslar ve eğitimler verilmektedir.


Adres

Adres:

Karabük Kültür Merkezi 100. Yıl Mahallesi, 1070. Sk. No:5, 78050 Karabük Merkez/Karabük

E-posta:

-

İletişim Kurun
Rotamı Planla

Talep Listesi

Bu işletmenin sahibi misiniz? Sisteme üye olup içeriği yönetme hakkını alabilir ve yeni içerikler ekleyebilirsiniz. +90 545 7632475 nolu telefondan yardım alabilirsiniz.

Listeleme Talep Et

Bir İnceleme Bırak

captcha-input
Hizmet
İlgi
Personel
Ulaşım
Memnuniyet
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed