Odabaş Akademi Kız Öğrenci Yurdu 2014-2015 eğitim öğretim sezonunda Karabük’de hizmete girmiş olup Karabük’de lider konaklama işletmesidir. Misafir ettiğimiz öğrencilerimizi ülkemizin geleceği olarak görüp onlara yakışır bir hizmet vermek amacıyla 5 yıldızlı otel konseptinde hazırlanan kompleksimizde öğrencilerimiz adına hiçbir konfordan kaçılmamış bütün ayrıntılar en ince ayrıntısına kadar hizmete hazır hale getirilmiştir.

Şayet yurt seçiminde kararsız kalırsanız size tamamen ücretsiz hizmet verecek olan danışmanlarımızla iletişim kurabilirsiniz.

Kız Yurdu Destek Hatlarımız

1. Telefon desteği için buraya, (+90 544 433 23 25)
1. WhatsApp hattı ile destek için buraya dokunun.
Kalite Politikamız

Odabaş akademi olarak;
• Öğrencilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde bulundurarak, sürekli gözden geçirilen kalite hedeflerimiz doğrultusunda barınma hizmetimizi gerçekleştirmek ve geliştirmek,
• Doğru işe doğru insan atayan, çalışanlarıyla açık iletişimde olan ve her düzeyde eğitime önem veren yönetim ilkesini benimsemek,
• Öğrencilerimize ve ailelerine saygılı ve güleryüzlü davranarak her konuda güven vermek,
• Kaliteli hizmeti yasa ve yönetmelikler çerçevesinde gerçekleştirmek,
• Çağdaş bilgi ve teknolojileri hizmet sunumunda kullanmak,
• Kaynakları optimum kullanmak,
• Oluşturulan standartların kalıcılığını ve sürekliliğini sağlamak,
• Hizmet kalitesinin devamlılığını sağlamak,
• Bu günkü stratejimiz, efor ve heyacanımız ile hedefimizin sürekli geliştirme olduğunu daima anımsamak,
temel kalite politikalarımızdır.

Neden Odabaş akademi?
Bir öğrencinin yüksek öğrenimi sırasında ikameti için 4 seçeneceği vardır. Kira, devlet yurdu, pansiyon ve tabiki Odabaş akademi Kız Öğrenci Yurdu. Karabük’de kız öğrenci yurdu denince akla gelen ilk isim Odabaş akademi’dir. Diğer seçeneklerde eksik ne varsa Odabaş akademi’de fazlası ile mevcuttur.
Odabaş akademi Kız Öğrenci Yurdu, eğitimde yüksek standartları hedefleyen, ahlaklı ve erdemli bir üniversite neslinin yetişmesini misyon edinmiş, anlayışlı yönetimi ve deneyimli personeliyle siz değerli öğrencilerimize en iyi hizmeti sunmayı, kurum politikası olarak benimsemiştir. Tüm bunlara ek olarak çok uygun fiyat ve ödeme koşulları ile hizmetinizdedir. Bu nedenlerden ötürü Karabük yurt sektöründe ilk sıralardayız.

Karabük Üniversitesine 2,5 km, Safranbolu Meslek Yüksek Okulu ve Güzel Sanatlar Fakültesine 250 metre mesafedeyiz.

Odabaş Akademi’yi Keşfet

Odabaş akademi, hem mimari yapısı, hem işletme anlayışı; varoluş felsefesi ve sunduğu yaşam olanaklarıyla, farklı, daha nitelikli, özgün, özgür ve ayrıcalıklıdır. Konaklama hizmetinin yanı sıra yararlandırmış olduğu farklı sosyal alanları ile Karabük/Safranboluda’da ilk ve tektir.
Odaları Keşfet!
Tüm ihtiyaçların düşünüldüğü, karşılandığı, konforlu, sıcak, rahat odalar….Tek kişilik iki kişilik üç ve dört kişilik odalarımızda wc&duş,bazalı yatklarımız,gömme dolap,telefon,fön makinası çalışma masaları,kitaplık,buzdolapları vetüm odalarda balkonlarımız eksiksiz şık modern düşünülerek hazırlanmıştır.

Konforu Keşfet!
Akademi ’de her şey konukların rahatın için tasarlandı. Konfor, süper! Kalite, birinci sınıf! Renkler canlı, eşyalar şık, kulanışlı ve rahat. Modern. Eksiksiz. Isı ve ses yalıtımı mükemmel. Tüm mekanlar aydınlık, ferah. İsteyebileceğiniz, ihtiyaç duyacağınız her şey elinizin altında. Çamaşırhanesinden ütü odasına, sıcak suyundan merkezi ısıtmasına…

Güvenliği Keşfet!
Akademi’de konukların güvenliği her şeyin üstünde.
Her bakımdan:1.40 deprem kat sayı oranı ile inşa edildi. Sapasağlam. Profesyonellerden oluşan özel güvenlik ekibi, 7/24 görev başında. Tüm çevre, güvenlik kameralarıyla, sürekli kontrol altında.
Her bakımdan: akademi’de Konukların sağlığı da güvence altında. Acil sağlık ihtiyaçları için eğitimli sağlık görevlisi ve revir, tüm olanaklarıyla, 7/24 göreve hazır.Bahçeyi, Terası Keşfet!
Kışı var, kar keyfi var… Baharı var, çiçeği var… Yazı var, güneşi var… Konuklarımızın hepsinden yararlanabilmesi için, akademi’nin yemyeşil, havuzlu bakımlı bahçesi, bol güneşli terası var.

Mart 2017 “Bahara Merhaba” eğlencesi.


Adres

Adres:

Özel Odabaş Akademi Kız Öğrenci Yurdu Emek Mahallesi, Karabük safranbolu, Şube sokak no:4, 78600 Safranbolu/Karabük, Türkiye

E-posta:

-

Rotamı Planla

Talep Listesi

Bu işletmenin sahibi misiniz? Sisteme üye olup içeriği yönetme hakkını alabilir ve yeni içerikler ekleyebilirsiniz. +90 545 7632475 nolu telefondan yardım alabilirsiniz.

Listeleme Talep Et

Özellikler

Kesintisiz fibernet internet

Kesintisiz fibernet internet

Kampüs alanına servis

Kampüs alanına servis

7/24 sıcak su

7/24 sıcak su

Çamaşırhane

Çamaşırhane

Ütü odası

Ütü odası

Etüt ve çalışma odası

Etüt ve çalışma odası

Dinlenme odası

Dinlenme odası

revir

revir

Kantin kafeterya

Kantin kafeterya

Yemekhane

Yemekhane

Spor Salonu

Spor Salonu

Teras

Teras

Yüzme havuzu

Yüzme havuzu

Merkezi ısıtma sistemi

Merkezi ısıtma sistemi

2 adet asansör

2 adet asansör

4000 litrelik su deposu

4000 litrelik su deposu

7/24 güvenlik hizmeti

7/24 güvenlik hizmeti

Bahçe ve teras alanları

Bahçe ve teras alanları

Yangın alarm sistemi

Yangın alarm sistemi

Enerji saver

Enerji saver

Bir İnceleme Bırak

captcha-input
Fiyat
Konumu
Personel
Hizmet
Yiyecek
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed