Safranbolu Çamlıca Konak Çarşı Evi

Safranbolu butik otelleri arasında en iyilerinden birisi olan Çamlıca Konak, uygun fiyat garantisi ile size bir aile ortamı sunuyor. Aile otelleri arasında kalınabilecek olan Safranbolu Çamlıca Konak, Tarihi Eski Çarşı içerisinde yer almakta olup, Safranbolu’nun tüm güzelliğini sizlere sunmaktadır.

Safranbolu’da uygun fiyatlı otel arayanların ilk tercihleri arasında yer alan Çamlıca Konak, 6 odası ile huzurlu bir tatil sunuyor.

Safranbolu’da kalacak yerler arasında mantıklı tercih yapmak isteyenlerin ilk tercihi olan Çamlıca Konak’ta odalar 16 m2 ile 26 m2 arasında ise değişmektedir.

Gecelik uygun fiyatlardan odalar sağlayan Çamlıca Konak Safranbolu’nun huzurunu ve güzelliğini sizlere yansıtmaktadır.

Özellikle aile ortamı olması ve şehre yakınlığı olması sebebi ile birçok kişinin tercihi haline gelen Çamlıca Konak’ta uzun soluklu bir tatilin yanı sıra kısa hafta sonu tatili içinde oldukça uygundur.

Uygun fiyatlarıyla Safranbolu Çamlıca Konak

https://karabukapart.com Safranbolu Çamlıca KonakUygun Otel Fiyatları arasında tercih yapmak isterseniz, otel yetkililerimiz ile görüşebilir ve kendinize uygun fiyattan bir fiyat alabilirsiniz. İş gezileri, üniversite programları, konferanslar, asker yemin törenleri, grup kahvaltıları, grup yemekleri, iş yemekleri, toplantı organizasyonları ve daha birçok etkinlik 500 m2’lik bir bahçe içerisinde sizlere sunulmaktadır.

Bahçesinde 14 m2’lik bir Türk Mutfağı bulunan Çamlıca Konak’ta dere kenarındaki su sesi içerisinde huzurlu bir kahvaltı ya da konaklama yapabilmenize uygun imkanlar vermektedir.

Biz Kimiz?

1980’lerde yeniden inşa edilen turizm konaklama sektöründe Çamlıca Konağı olarak 20. yılımızda yeni otel konsepti ile Nisan ayında açılmış bulunan 6 odalı küçük oteli ailecek işletiyoruz.

Safranbolu’nun yerli ve köklü ailelerinden Küpçüler lakaplı Özen Ailesi olarak 8 yıl önce aldığımız Eski Abdurrahman Zehrası Evini son 3 yıl süren restorasyon sonrası her bir aile için rahat, temiz ve konforlu bir oda konsepti ile eski ve yeniyi bir araya getirdik.

6 oda 6 çift kişilik yatak, açılabilen Osmanlı Sedirleri ile 12 – 18 kişi arası yatak kapasitesine ulaşmıştır. 2 sofa, taş oda, hayat, kış mutfağı, yaz mutfağı, 500 metrekare bahçesi, önünde deresi, taş köprüsü ile girilen orijinal Safranbolu Evi, 256 yaşında tescilli bir binadır.

https://karabukapart.com Safranbolu Çamlıca KonağıAkçasu Mahallesi Dere Sokak’ta bulunan otelimizin üst tarafında Dağ Delen Camisi bulunmaktadır. Yaşayan bir Safranbolu Sokağı olan Dere Sokak bahçeli evler ve köprülerle girilen meyve ağaçları, kuş sesleri arasında ana caddeden 100 metre uzaklıkta, araba gürültüsünden uzak, Eski Çarşı’da tarihi merkezin içinde yer almaktadır. Hıdırlık tepesine çıkılan ana caddeye 50 metre uzaklıktadır.

Kaymakamlar Müze Evi, Cinci Hanı ve diğer gezilecek yerlere yakın mesafededir. 50 metre önünden ise toplu taşıma araçları geçmektedir. Otopark için araçlar sokağa bırakılmaktadır. Oda kahvaltı hizmeti verilmektedir. Wi-fi bulunmaktadır. Yangın sistemi, yangın alarm sistemi, sıcak su, merkezi ısıtma, saç kurutma makinesi, bahçede çay kahve kahvaltı imkanı, bahçede toplu kahvaltı ve organizasyon, toplu yeme içme imkanları sunulmaktadır.

WhatsApp üzerinden rezervasyon yapmak için dokunun!

Resmi internet sitesi üzerinden Online Rezervasyon için buraya dokunun!

Otelz.com üzerinden rezervasyon için buraya dokunun!

Safranbolu hakkında detaylı bilgiler edinin!

Adres

Adres:

Safranbolu Çamlıca Konak Akçasu Mahallesi Dere Sokak No: 5 78600 Safranbolu, Karabük, Türkiye

İletişim Kurun
Rotamı Planla

Talep Listesi

Bu işletmenin sahibi misiniz? Sisteme üye olup içeriği yönetme hakkını alabilir ve yeni içerikler ekleyebilirsiniz. +90 545 7632475 nolu telefondan yardım alabilirsiniz.

Listeleme Talep Et

Bir İnceleme Bırak

captcha-input
Fiyat
Konumu
Personel
Hizmet
Yiyecek
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed