Safrangold Erkek Apartı

Erkek öğrenci pansiyonumuz yeni binamıza taşınmış olup yeni dönemde Safrangold Erkek Apartı olarak işletilecektir.
Binamız toplam 16 daire, 32oda, 16 salon, her dairede wc ve banyo dan oluşmaktadır. Odalarımız 2, 3 kişilik bazalı, çalışma masası,elbise dolaplı olup her birisi balkonludur. Geniş,ferah 4 kişilik olan dairelerimizde mutfağımız, set üstü ocağımız buzdolabı ve tv bulunmaktadır.

Safrangold Erkek Öğrenci apartımız Karabük Üniversitesine 500 m mesafede olup altın kalem öğrenci yurduna 100 m, akel kız apartları yanındadır.

Safrangold erkek apartları olarak siz öğrencilerimizi ağırlamaktan mutluluk duyar başarılarla dolu bir eğitim öğretim yılı geçirmenizi dileriz.

85 öğrenci kapasitesi ile 2014-2015 eğitim öğretim yılında hizmet hayatına başlayan yurdumuz ilk yılını bitirmiş olmanın gurur ve sevincini sizlerle paylaşmanın sevinci içindedir. Safrangold olarak kalıcı olmanın kalite ve kendini sürekli yenilemekten geçtiği fikrini benimsemiş yönetim anlayışımızla, öğrenci(müşteri) memnuniyetini sağlamak ilk hedefimizdir.

Safrangold Erkek Öğrenci Pansiyonu SİZ Öğrencilerimize ev sahipliği yapmaktan mutluluk ve onur duyacaktır.

SAFRANGOLD

Hakkımızda
2014-2015 eğitim, öğretim yılında Safrangold Kız Öğrenci Pansiyonu ve Safrangold Erkek Öğrenci Pansiyonu olarak 2 şubesiyle Karabük’te hizmet hayatına başlayan Safrangold Pansiyon ilk yılını bitirmiş olmanın gururu ve tecrübesini siz öğrencilerimizle birlike yaşamaktan gurur duyar. Karabük’ün öğrenci semti olan 100. yıl mahallesinde yer alan pansiyonumuz Toplam 200 öğrenci kapasitesi ile profesyonel yönetim anlayışı, deneyimli ve sıcakkanlı kadrosu ile öğrencilerimizin ve velilerimizin ihtiyaç duydukları hizmet sektöründeki boşluğu kaliteyle buluşturup sektöre sunmaktadır.
Özel denetim altında, en son standartlara uygun, inşa edilmiştir.
Dairelerimizde; , internet, , duşa kabin,çalışma masası ve sandalyesi,kilitli elbise dolabı ve 24 saat sıcak su mevcuttur.
Yurdumuz güvenlik kamera sistemleri ile donatılmıştır.
Öğrencilerimize özel servis aracı, Çamaşırhane,Ütü odası
Yemekhanemizde deneyimli aşçılarımızın hazırladığı kahvaltı ve akşam yemeği, Cafeterya, asansör ile kusursuz hizmet vermektedir.
Safrangold Öğrenci Pansiyonlarının düzenini, çalışma faaliyetlerini, idarecilerini, çalışan personelini, güvenliğini, yurt içerisindeki sosyal faaliyetleri, öğrencilerin ne gibi imkanlardan faydalandıklarını yerinde tespit etmeniz için işletmelerimizi gelip görmenizde fayda vardır.

Misyon
Safrangold Öğrenci Pansiyonları, anlayışlı yönetimi ve deneyimli personeli ile değerli öğrencilerimize en iyi hizmeti en uygun fiyata vermeyi amaçlar. Öğrencilerimizin başarısı ve onların geleceğine yönelik seçkin imkanlar sunan Safrangold Öğrenci Pansiyonları, herkes tarafından tanınan ve tercih edilen Öğrenci İşletmesi olarak varlığını sürdürecek ve geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin öğrenim hayatlarında YENİ YUVALARI olacaktır…
Rahat çalışma olanakları güvenlik ve huzurun sonucu olarak yurtlarımız Güven ve Başarının Merkezi olmaya devam edecektir.

Vizyon
Çağdaş yönetim anlayışından hiçbir zaman ödün vermeyen ve öğrencileriyle bütünleşmeyi esas alan Safrangold Öğrenci Pansiyonları, başarının çalışma ve yaşam şartlarıyla doğrudan bağlantılı olduğunun bilinci içerisinde öğrencilerine rahat, huzurlu,sıcak ve güvenli bir ortam sağlamaya devam edecek ve alanındaki lider kuruluşlar arasındaki yerini alacaktır.

Kalite Politikamız
Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimsemek, sürekliliğini sağlamak ve iyileştirmek,
Öğrenci, veli ve çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamak,
Yurtlarımızın güvenilirliğini ve saygınlığını arttırmak,
Verilen hizmetlerin sürekliliğini ve gelişimini güvence altına almak,
Başarıya odaklanmış uzman kadromuz sayesinde, yüksek kalitede yurt hizmeti vermek,
Hizmet sunumları yaparken spor, sanat ve sosyal alanlarda düzenlediği etkinliklerle güçlendirmek kalite hizmet politikamızdır.


Karabük de apart arıyorsunuz ve karar veremediniz…

Yoksa yeteri kadar bilgi sahibi olamadınız mı?
Aşağıdaki önerilerimizi inceleyebilirsiniz.

Adres

Adres:

100. yıl mahallesi altınkalem öğrenci yurdu yanı Karabük

E-posta:

-

İletişim Kurun
Rotamı Planla

Çalışma Saatleri

Pazartesi

07:00 - 23:00

Salı

07:00 - 23:00

Çarşamba

07:00 - 23:00

Peşembe

07:00 - 23:00

Cuma

07:00 - 23:00

Cumartesi

08:00 - 24:00

Pazar

08:00 - 24:00

Talep Listesi

Bu işletmenin sahibi misiniz? Sisteme üye olup içeriği yönetme hakkını alabilir ve yeni içerikler ekleyebilirsiniz. +90 545 7632475 nolu telefondan yardım alabilirsiniz.

Listeleme Talep Et

Özellikler

24 saat sıcak su

24 saat sıcak su

Kablosuz internet

Kablosuz internet

Sabah kahvaltısı(4 çeşit)

Sabah kahvaltısı(4 çeşit)

Akşam yemeği(4 çeşit)

Akşam yemeği(4 çeşit)

Kafeterya

Kafeterya

Her dairede balkon

Her dairede balkon

Özel çalışma masası

Özel çalışma masası

Lig tv (Erkek öğrenci)

Lig tv (Erkek öğrenci)

kişiye özel odalar

kişiye özel odalar

Etüd odası

Etüd odası

Çamaşır ve ütü odası

Çamaşır ve ütü odası

Sosyal Aktiviteler

Sosyal Aktiviteler

Masa tenisi

Masa tenisi

Güvenlik

Güvenlik

Bir İnceleme Bırak

captcha-input
Fiyat
Konumu
Personel
Hizmet
Yiyecek
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed