Karabuk Üniversitesi Kız Yurtları ve Erkek Yurtları konusunda bilgi arıyorsanız doğru adrese geldiniz. Karabük Öğrenci Rehberi siz, Üniversitesi Öğrencilerinin yurtları, pansiyon, apart daire, kiralık daire ve misafirhane gibi barınma hizmeti almak istediği kurumlar hakkında detaylı bilgiler verir.

Karabük Özel Yurt Seçimi

Karabük Yurt - 100.YılKarabük Üniversitesi Kampüs alanı içersinde bir okulda okuyorsanız karabuk yurt, apart, yaşam merkezi, daire ve pansiyon konusunda şanslısınız. Fakat yine de sizlere tavsiyemiz olacaktır.

Konum olarak öncelikle 100.Yıl, Kılavuzlar ve Üniversite mahallerinde bir yer bulmaya çalışın. Çünkü bu mahalleler kampüs alanına en yakın konumdadır.

Şayet Safranbolu’da okuyorsanız 100.yıl, kılavuzlar ve Bostanbükü Köyü mahallerinden bir yurt seçmenizi tavsiye etmiyoruz. Çünkü ulaşım konusunda problemler yaşarsınız. Tabii yurdun servisi varsa problem olmaz

Karabük Yurt - karabukyurt.comKarabük Yurdu ve yurtları son zamanlarda yapılan yatırımlar, fiyatların normalleşmesi ve apart türü dairelerin sayısının artmasının yanı sıra yeni Öğrenci Yaşam Merkezlerinin oluşturulması sonucunda çok kaliteli hizmetler sunmaya başlamıştır. Bu amaçla Karabük Yurt Rehberini hazırlamaya başladık.