Başkan Köse, 15 Temmuz Mahallesi’nde Vatandaşlarla Buluştu

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, site yönetiminin talebi üzerine 15 Temmuz Mahallesi’nde sitesi sakinleri ile bir araya geldi. Talep ve önerileri dinledi.

Aralık 6, 2023 - 17:04
 0  20
Başkan Köse, 15 Temmuz Mahallesi’nde Vatandaşlarla Buluştu

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Belediye Başkan Yardımcısı Halil Bakkal ve birim müdürleri ile birlikte 15 Temmuz Mahallesi’nde sitesi sakinleri ile bir araya geldi. Köse, vatandaşların talep ve önerilerini dinleyerek, çözüm yolları hakkında bilgi verdi.

15 Temmuz Mahallesi’nde site yönetiminin talebi üzerine düzenlenen toplantıda Başkan Köse, başta kanalizasyon ve toplu ulaşım sorunları olmak üzere vatandaşların talep ve önerilerini dinledi. Toplantıda hazır bulunan ilgili birim müdürleri sayesinde talep edilen konular ile ilgili çözüm ve izlenecek yollar hakkında vatandaşlara bilgi verildi.

Belediyeden yapılan açıklamada, Başkan Elif Köse’nin, sadece mahalle toplantıları ile değil aynı zamanda halk günü toplantıları, haftalık yapılan esnaf ziyareti, halk masası ve sosyal medya üzerinden gelen talepleri de çözüme ulaşana kadar yakından takip ettiği belirtildi.

Başkan Köse, toplantı sonunda vatandaşlara teşekkür ederek, belediye olarak her zaman vatandaşların yanında olduklarını ve hizmet etmekten onur duyduklarını ifade etti.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow