Karabük’te Uyuşturucu Operasyonları: 2 Gözaltı

Karabük’te polis ekiplerinin yaptığı iki ayrı uyuşturucu operasyonunda 2 şüpheli yakalandı. Şüphelilerin üzerinde uyuşturucu hap ve madde bulundu.

Aralık 1, 2023 - 20:37
 0  34
Karabük’te Uyuşturucu Operasyonları: 2 Gözaltı

Karabük’te uyuşturucu operasyonları devam ediyor. Polis ekipleri, uyuşturucu faaliyetinde bulunan şahıslara yönelik iki ayrı operasyon düzenledi. Operasyonlarda 30 adet uyuşturucu hap ve 10.57 gram uyuşturucu madde ele geçirildi. 2 şüpheli gözaltına alındı.

Karabük İl Emniyet Müdürlüğü İstihbarat ve Narkotik Suçlarla Mücadele Şube ekipleri, kentte uyuşturucu temin ve ticaretinin önlenmesi faaliyetleri çerçevesinde çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler, yürüttükleri saha faaliyetleri ve istihbarı faaliyetler sonucunda, uyuşturucu madde ile yakalanan şahıslara yönelik operasyonlar gerçekleştirdi.

Operasyonlardan ilki, Şehirlerarası Otobüs Terminalinde yapıldı. Ekipler, H.E. isimli şüphelinin üzerinde yaptıkları aramada 30 adet uyuşturucu hap ile 7.38 gram uyuşturucu madde buldu. Şüpheli, uyuşturucu madde ticareti yapmak suçundan gözaltına alındı.

İkinci operasyon ise yine aynı yerde gerçekleşti. Ekipler, E.Ö. isimli şüphelinin üzerinde 3.19 gram esrar ele geçirdi. Şüpheli, uyuşturucu madde kullanmak suçundan gözaltına alındı.

Gözaltına alınan şüphelilerin emniyetteki işlemleri devam ediyor. Şüphelilerin, uyuşturucu madde ile ilgili başka suçlara karışıp karışmadıkları araştırılıyor. Polis ekipleri, kentte uyuşturucu faaliyetinde bulunan diğer şahısları da yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor. Karabük’te halkın huzur ve güvenliğini sağlamak için suç ve suçlularla mücadele eden polis ekipleri, vatandaşlardan da duyarlılık ve destek bekliyor.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow