Karabük’te Hırsızlık Olaylarına Karışan 2 Şüpheli Tutuklandı

Karabük’te ikametten hırsızlık olaylarına karışan 2 şüpheli, polis ekiplerinin titiz çalışması sonucu yakalandı. Şüphelilerin evinde kuru sıkı tabanca ve bilezik ele geçirildi.

Aralık 1, 2023 - 20:26
 0  25
Karabük’te Hırsızlık Olaylarına Karışan 2 Şüpheli Tutuklandı

Karabük’te çok sayıda suç kaydı bulunan 2 şüpheli, ikametten hırsızlık olaylarına karıştıkları gerekçesiyle yakalandı ve mahkemece tutuklandı. Bir firari şüpheli aranıyor.

Karabük’te son zamanlarda artan hırsızlık olayları, polis ekiplerinin başarılı operasyonuyla son buldu. Hürriyet ve 100. Yıl mahallelerinde meydana gelen ikametten hırsızlık olayları ile ilgili çalışma başlatan İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, olayların A.K. ve M.H. isimli şahıslar tarafından gerçekleştirildiğini belirledi. Şüpheliler, Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ve 3 Nisan Şehit Nazif Topsakal Polis Merkezi Amirliği ekiplerinin ortak yürüttükleri titiz çalışmalar neticesinde yakalandı.

Yakalanan şüphelilerin evinde yapılan aramada, hırsızlık olaylarında kullanıldığı değerlendirilen kuru sıkı tabanca ile 2 adet bilezik ele geçirildi. Şüphelilerin çok sayıda suç kayıtları olduğu ve hırsızlık başta olmak üzere 11 ve 13 suçtan arandıkları öğrenildi. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüpheliler, çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Polis ekipleri, hırsızlık olayına karıştığı belirlenen bir firari şüpheliyi de yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor. Karabük’te halkın huzur ve güvenliğini sağlamak için suç ve suçlularla mücadele eden polis ekipleri, vatandaşlardan da duyarlılık ve destek bekliyor.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow