Karabük’te Yolda Yürüyen Gence Baba ile Oğlu Saldırdı

Karabük’te yolda yürüyen bir gence baba ve oğlu saldırdı. Gencin yüzü kanlar içinde kaldı. Saldırı anı ise güvenlik kamerasına yansıdı.

Aralık 4, 2023 - 14:03
Aralık 4, 2023 - 14:07
 0  136
Karabük’te Yolda Yürüyen Gence Baba ile Oğlu Saldırdı

Karabük’te yolda yürüyen gence baba-oğul bir olup saldırdı, ne olduğunu anlayamayan genç kanlar içinde kaldı. Saldırı anı ise güvenlik kameralarına yansıdı.

Olay, Kemal Güneş Caddesi’nde öğle saatlerinde yaşandı. Ekrem Can Y. (19) isimli genç, arkadaşı ile birlikte caddede yürüyordu. Arkadan gelen baba ve oğlu, henüz bilinmeyen bir nedenle gençlere saldırmaya başladı. Baba ve oğlunun yumruk yağdırdığı Ekrem Can Y., yüzünden yaralandı. Kanlar içinde kalan genç, yakındaki bir ayakkabı dükkanına sığındı. Arkadaşı ise saldırganları engellemeye çalıştı.

Olayı gören vatandaşlar, polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, yaralı genci ambulansla Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesine götürdü. Polis ekipleri ise saldırgan baba ve oğlunu yakalayarak gözaltına aldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Saldırı anı ise çevredeki bir iş yerinin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde, yolda yürüyen gençlere arkadan yaklaşan baba ve oğlunun saldırısı, gençlerin kaçmaya çalışması ve vatandaşların olaya müdahale etmesi görülüyor.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow