KBÜ Rektörü Kırışık ASBÜ Rektörü Arıcan ile Görüştü

Karabük Üniversitesi Rektörü Kırışık, ASBÜ Rektörü Arıcan ile İş Birliği Görüşmesi Yaptı

Kasım 16, 2023 - 13:08
Kasım 21, 2023 - 18:22
 0  12
KBÜ Rektörü Kırışık ASBÜ Rektörü Arıcan ile Görüştü

Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Musa Kazım Arıcan ile bir araya geldi. İki üniversite arasında ortak projeler, kongreler ve sempozyumlar konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi (ASBÜ) Rektörü Prof. Dr. Musa Kazım Arıcan, Karabük Üniversitesi (KBÜ) Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık’ı makamında ağırladı. Ziyarette, KBÜ ve ASBÜ arasında yapılabilecek iş birliklerine dair görüş alışverişinde bulunuldu. Ortak projeler üzerinde değerlendirmeler yapıldı. Ayrıca iki üniversite arasında gerçekleştirebilecek kongre ve sempozyum konularında da karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. KBÜ Rektörü Kırışık, ASBÜ Rektörü Arıcan’a Karabük Üniversitesinde yürütülen çalışmalar ve etkinlikler konusunda bilgi verdi.

ASBÜ Rektörü Arıcan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, KBÜ Rektörü Kırışık’a nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Ziyaret günün anısına birlikte çekilen fotoğraf ile son buldu.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow