Sosyalfest için Üniversitelerden İmza

Karabük Üniversitesi Rektörü Kırışık, Türkiye’nin ilk ulusal ve uluslararası Sosyal Bilimler Festivali Sosyalfest için üç üniversite ile Kurumsal Paydaş Protokolü imzaladı.

Aralık 19, 2023 - 15:21
 0  64
Sosyalfest için Üniversitelerden İmza

Karabük Üniversitesi, Türkiye’nin milli sosyal bilimler hamlesine katkı sunmak için Türkiye’nin ilk ulusal ve uluslararası Sosyal Bilimler Festivali Sosyalfest’i düzenliyor. Festival, 2-3 Mart 2024 tarihlerinde Karabük Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.

Festivalin hazırlıkları kapsamında Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, üç üniversite ile kurumsal paydaş görüşmeleri yaptı. Kırışık, Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Harun Çiftçi, Kırıkkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ersan Aslan ve Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kasım Karahocagil’i ziyaret ederek Sosyalfest hakkında bilgi verdi.

Görüşmelerde, üniversiteler arasında Sosyalfest kapsamında yapılacak iş birliği imkanları ele alındı. Sosyalfest’in Türkiye’nin sosyal bilimler alanındaki gelişimine katkı sağlayacağı vurgulandı.

Görüşmelerin sonunda, Karabük Üniversitesi Rektörü Kırışık, üç üniversite rektörü ile Sosyalfest Kurumsal Paydaş Protokolü imzaladı. Protokole göre, Kırıkkale Üniversitesi ve Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi, Sosyalfest’e en az iki ya da üç farklı başlıkta destek verecek.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow