Engelli Aracı Şarj İstasyonu – Kent Meydanı otobüs durağı

Karabük Kent Meydanının yan tarafında bulunan, PTT caddesine çıkan yol üzerindeki otobüs ve dolmuş durağının yanında Engelli Aracı Şarj İstasyonu bulunmaktadır.
Bu noktaya nasıl gelebileceğiniz hakkında yol tarifini aşağıdaki ROTAMI PLANLA butonuna dokunup “Geolocation kullan” seçeneğini işaretleyip bulunduğunuz noktadan gerekli tarifi alabilir, ayrıca navigasyon hizmetini de kullanabilirsiniz.

Engelli Aracı Şarj İstasyonu Karabük Belediyesi tarafından akülü araçlarla şehir içinde ulaşımlarını sağlamaya çalışan engelli vatandaşlar için dört ayrı noktada kuruldu.

Engelli vatandaşlarımızı büyük oranda rahatlatan ve mutlu eden bu hizmetin 100.Yıl mahallesi gibi Üniversite Kampüs alanına yakın noktalara da kurulmasını umuyor ve temenni ediyoruz.

Engelli Aracı Şarj İstasyonunun bulunduğu noktalar:

Bu noktalara nasıl gidebileceğiniz hakkında bilgileri, adres tarifini ve navigasyonu görebilmeniz için nokta isimlerinin üzerine dokunmanız yeterli.
Kent Meydanı Otobüs Durağında bulunan Engelli Aracı Şarj İstasyonu bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.


Adres

Adres:

Kent Meydanı otobüs durağı Engelli Aracı Şarj İstasyonu Karabük Kent Meydanı

Telefon:
Rotamı Planla

Çalışma Saatleri

Pazartesi

7X24

Salı

7X24

Çarşamba

7X24

Peşembe

7X24

Cuma

7X24

Cumartesi

7X24

Pazar

7X24

Engelli Aracı Şarj İstasyonunda herhangi bir problem ve/veya arıza görmeniz durumunda 444 21 78 nolu numarayı arayıp destek isteyiniz.

Talep Listesi

Bu işletmenin sahibi misiniz? Sisteme üye olup içeriği yönetme hakkını alabilir ve yeni içerikler ekleyebilirsiniz. +90 545 7632475 nolu telefondan yardım alabilirsiniz.

Listeleme Talep Et

Bir İnceleme Bırak

captcha-input
Hizmet
İlgi
Personel
Ulaşım
Memnuniyet
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed