Karabük Kent Ormanı

Karabük Orman İşletme Müdürlüğü tarafından düzenlenip kullanıma sunulmuştur. Kent Ormanı girişinde lokanta, kafe bulunmaktadır.

Yürüyüş ve spor için ideal konumda bulunan Orman içersinde asırlık ağaçların gövdeleri, ağaç asma köprüler gibi değişik ve ilginç görsellere rastlayabilirsiniz.

Karabük Kent Ormanı sizlere şehrin hemen yanında temiz hava alabileceğiniz, stres atabileceğiniz, huzurla yürüyüş yapabileceğiniz, rahatça ve güvenle gezebileceğiniz bir ortam sunmaktadır.

Tesis girişinde kafe ve lokanta bulunmaktadır. Fakat 2018 yılının başlarında çıkan yangın sebebiyle kullanılamaz hale gelmiştir. Buna rağmen yinede Kent Ormanında gezilerinizi, yürüyüşünüzü, spor gibi değişik aktivitelerinizi yapabilirsiniz.

Karabük Kent Ormanına nasıl gidersiniz?

Kendi aracınızla gitmek için sayfanın altında bulunan ROTAMI PLANLA linkine tıklamanız yeterli. Gerekli bilgileri girdikten sonra sizi hatasız olarak hedefinize ulaştıracaktır.
Toplu taşıma araçları kullanacaksanız;
* Şirinevler – 200 Evler – Adatepe halk otobüsleri sizi Kent Ormanı yakınına kadar getirecektir.
* Minibüs duraklarından ve Karabük Şehir merkezi olan PTT caddesinden (Kent Meydanı karşısı) kalkan Yenişehir minibüsleri sizi Çamkentte bulunan Karabük Kent Ormanı girişine kadar getirir.

  • Şayet piknik yapmak isterseniz yürüme mesafesinde bulunan Çamlık Piknik alanına gidebilirsiniz. Çamlık Piknik alanı hakkında bilgi almak için lütfen buraya dokunun.
  • Karabük Kent Ormanı içersinde bulunan Kent Orman Arena tesislerinin Halı Sahasında futbol oynamak veya Paintball oynamak isterseniz lütfen buraya dokunun.Adres

Adres:

Şirinevler Mahallesi, Karabük Kent Ormanı, Kemal Atalay Caddesi, Karabük Merkez/Karabük

Telefon:

-

E-posta:

-

Rotamı Planla

Talep Listesi

Bu işletmenin sahibi misiniz? Sisteme üye olup içeriği yönetme hakkını alabilir ve yeni içerikler ekleyebilirsiniz. +90 545 7632475 nolu telefondan yardım alabilirsiniz.

Listeleme Talep Et

Bir İnceleme Bırak

captcha-input
Fiyat
Ulaşım
Personel
Temizlik
Memnuniyet
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed