Safranbolu’da 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Etkinliği

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla Safranbolu Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti. Başkan Köse, öğrencilerin gösterilerine hayran kaldı.

Aralık 2, 2023 - 11:52
 0  69
Safranbolu’da 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Etkinliği

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Kaymakam Şaban Arda Yazıcı ve Karabük İl Tarım ve Orman Müdürü Çetin Ayvalık ile birlikte 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında Safranbolu Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti. Merkezdeki öğrencilerin gösterilerini izledi.

Safranbolu Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla bir etkinlik düzenledi. Etkinliğe Belediye Başkanı Elif Köse, Kaymakam Şaban Arda Yazıcı ve  Karabük İl Tarım ve Orman Müdürü Çetin Ayvalık da katıldı. Başkan Köse ve Kaymakam Yazıcı, merkezde eğitim gören öğrencilerle sohbet ederek, onların sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Etkinlik kapsamında, öğrenciler tarafından hazırlanan çeşitli gösteriler sunuldu. Öğrenciler, binbir emekle çalışarak sahneledikleri dans, müzik, tiyatro ve şiir gibi gösterilerle izleyenlere keyifli anlar yaşattı. Gösteriler, büyük beğeni ve alkış topladı.

Başkan Köse, yaptığı açıklamada, öğrencilerin gösterilerine hayran kaldığını ve onları tebrik ettiğini söyledi. Köse, “3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında Safranbolu Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi tarafından düzenlenen etkinliğe katıldık. Binbir emekle çalışıp, sahneledikleri güzel gösterileri için Safranbolu Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Ailesi’ne çok teşekkür ediyoruz. Bu merkezde eğitim gören öğrencilerimiz, bizlere engellerin aşılabileceğini ve hayata tutunabileceğini gösterdiler. Onların mutluluğu ve başarısı bizim de mutluluğumuz ve başarımızdır. Belediye olarak, onlara her zaman destek olmaya ve yanlarında olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Etkinlik, öğrencilerin Başkan Köse ve Kaymakam Yazıcı’ya çiçek takdim etmesiyle sona erdi.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow