Safranbolu’da Yılbaşı Panayırı Heyecanı

Safranbolu Belediyesi, ilçe turizmine katkı sağlamak amacıyla Yılbaşı Panayırı planladı. Panayıra katılacak esnaflar, hazırlıklarını görüştü. Panayırda çeşitli hediyelik eşya ve ürünlerin satışı yapılacak.

Aralık 2, 2023 - 11:28
 0  117
Safranbolu’da Yılbaşı Panayırı Heyecanı

Safranbolu Belediyesi, 28-31 Aralık tarihleri arasında Tarihi Çarşı Han Arkasında Yılbaşı Panayırı düzenliyor. Panayıra katılacak 30’a yakın esnaf, ilk istişare toplantısını yaptı.

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, yaptığı açıklamada, panayıra esnafların yoğun ilgi gösterdiğini ve kontenjanın tamamlandığını belirtti. Köse, panayırın hem esnaflara hem de turizme katkı sağlayacağını ifade etti.

Panayıra katılacak esnaflar ise ilk istişare toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda, panayırın kurulacağı yer, standların düzeni, güvenlik ve hijyen gibi konular ele alındı. Esnaflar, panayır için heyecanlı olduklarını ve yeni yıla renkli bir etkinlikle girmek istediklerini söyledi.

Panayır, 28 Aralık Pazartesi günü saat 10.00’da açılacak ve 31 Aralık Perşembe günü saat 22.00’de sona erecek. Panayırda, hediyelik eşya, gıda ve içecek sektöründen ürünler satışa sunulacak. Panayırın, Safranbolu’nun tarihi ve kültürel dokusuna uygun bir şekilde düzenleneceği bildirildi.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow