Vali Yavuz 'un Eşi Mencilis Çocuk Evi 'ni Ziyaret Etti

Karabük Valisi Mustafa Yavuz'un Eşi Süreyya Yavuz, "Biz Bir Aileyiz, Temelimizde Sevgiye Dayanıyor" Diyerek Mencilis Çocuk Evi 'ni Ziyaret Etti

Ekim 14, 2023 - 20:20
 0  10
Vali Yavuz 'un Eşi Mencilis Çocuk Evi 'ni Ziyaret Etti

Karabük Valisi Mustafa Yavuz'un eşi Süreyya Yavuz, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı olan Safranbolu ilçesinde bulunan "Mencilis Çocuk Evi"ni ziyaret etti. Ziyaret sırasında çocuklarla tek tek ilgilenen Süreyya Yavuz, "Biz bir aileyiz, gücümüz ve temelimiz sevgiye dayanıyor. Bundan dolayı sizleri çok seviyor ve önemsiyoruz. Kendinizi iyi yetiştirerek vatana, millete hayırlı birer evlat olmanız en büyük temennimizdir." diyerek duygusal bir konuşma gerçekleştirdi.

Süreyya Yavuz, Mencilis Çocuk Evi'ndeki çocuklarla yakından ilgilenerek onlara moral ve motivasyon verdi. Çocuklarla oyunlar oynayan, sohbet eden ve onlara sevgi dolu bir ortam sunan Süreyya Yavuz, çocukların mutluluğunu görmenin ve onlarla birlikte vakit geçirmenin kendisini mutlu ettiğini ifade etti.

Ziyaret sırasında çocuklara hediyeler de dağıtan Süreyya Yavuz, onları geleceğe umutla baktıkları bir şekilde yetiştirmek için devletin ve toplumun desteğinin önemine vurgu yaptı. Çocukların her türlü ihtiyaçlarının karşılanması ve en iyi şekilde yetiştirilmeleri için gereken tüm imkanların sağlanacağını belirtti.

Mencilis Çocuk Evi yetkilileri ve personeli de Süreyya Yavuz'a nazik ziyaretinden dolayı teşekkür etti. Kendisinin çocukların hayatına dokunduğunu ve onlara umut verdiğini belirttiler. Ayrıca, çocukların yeteneklerini keşfetmeleri ve potansiyellerini ortaya çıkarmaları için desteklerinin devam edeceğini ifade ettiler.

Süreyya Yavuz'un ziyareti, Mencilis Çocuk Evi'ndeki çocuklar için unutulmaz bir deneyim oldu. Çocuklar, kendilerini önemseyen ve sevgi dolu bir ortamda bulunmanın mutluluğunu yaşadılar. Süreyya Yavuz'un sözleri ve jestleri, çocukların motivasyonunu artırdı ve onlara umut verdi. Bu tür ziyaretlerin, çocukların hayatına olumlu etkiler sağladığı ve toplumun birlik ve dayanışma duygusunu güçlendirdiği bir kez daha görüldü.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow