Vali Yavuz’dan Soğuksu Kız Öğrenci Yurdu’na Yeni Yıl Ziyareti

Karabük Valisi Mustafa Yavuz ve eşi Süreyya Yavuz, yeni yıl öncesi Soğuksu Kız Öğrenci Yurdu’nu ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi. Vali Yavuz, öğrencilerin eğitim ve kariyer hedefleri hakkında sohbet etti.

Jan 1, 2024 - 21:01
Jan 1, 2024 - 21:01
 0  65
Vali Yavuz’dan Soğuksu Kız Öğrenci Yurdu’na Yeni Yıl Ziyareti

Karabük Valisi Mustafa Yavuz ve eşi Süreyya Yavuz, 2023 yılının son günlerinde Soğuksu Kız Öğrenci Yurdu’nu ziyaret etti. Vali Yavuz ve eşi, yurtta kalan kız öğrencilerle tanışarak onların üniversite eğitimi ve kariyer planları hakkında bilgi aldı. Öğrencilerin talep ve isteklerini dinleyen Vali Yavuz, onlara her zaman destek olacaklarını söyledi.

Vali Yavuz, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, 2023 yılının deprem felaketi başta olmak üzere pek çok acıya tanıklık ettiğini belirtti. 2024 yılının daha güzel, sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yıl olmasını diledi. Karabük’teki tüm öğrencilerin sağlıklı, huzurlu, güvenli ve başarılı bir eğitim dönemi geçirmeleri için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.

Ziyaretin sonunda, Vali Yavuz ve eşi, yeni yıl dolayısıyla yurtta hazırlanan pastayı öğrencilerle birlikte keserek onlara eğitim hayatlarında başarılar diledi. Vali Yavuz ve eşi, toplu fotoğraf çekiminin ardından yurttan ayrıldı.

Ziyarete Gençlik ve Spor İl Müdürü Coşkun Güven, eşi Sebahat Güven, Soğuksu Yurt Müdürü Pınar Yazar da katıldı.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow