Karabük Üniversitesi'nde Turizm Öğrencilerine "Mesleğimiz Turizm" Semineri

Karabük Üniversitesi Safranbolu Turizm Fakültesinde "Mesleğimiz Turizm" semineri düzenlendi. Seminerde katılımcılar, tur operatörlüğü, havayolu taşımacılığı, otelcilik, sektörün geleceği, turizm sektörü hakkındaki teorik ve uygulamalı bilgileri ve tecrübelerini öğrencilere aktardı.

Aralık 14, 2023 - 13:47
 0  36
Karabük Üniversitesi'nde Turizm Öğrencilerine "Mesleğimiz Turizm" Semineri

Karabük Üniversitesi Safranbolu Turizm Fakültesinde düzenlenen "Mesleğimiz Turizm" semineri, öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılandı. Seminerde, tur operatörlüğü, havayolu taşımacılığı, otelcilik, sektörün geleceği, turizm sektörü hakkındaki teorik ve uygulamalı bilgiler ve tecrübeler aktarıldı.

Seminerde konuşan KBÜ Safranbolu Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hüseyin Avni Kırmacı, katılımcıların sektördeki tecrübelerini öğrencilerle paylaştığını belirterek, "Bu süre zarfında öğrencilere neler yaşayacaklarını, nelerle karşılaşacaklarına, neler yapmaları gerektiğine dair gerekli bilgilendirmeleri yaptılar. Öğrencilerimizin ilgisi çok fazlaydı. Sektörden gelen, işin içinde olan insanların neler yaşadığıyla ilgili tecrübelerini aktarmasının öğrencilerimize önemli katkılar sağladığını düşünüyorum" dedi.

Seminerde katılımcılar, turizm sektörünün geleceğine ilişkin de değerlendirmelerde bulundu. Katılımcılar, turizm sektörünün her geçen gün daha da geliştiğini ve bu sektörde çalışmak isteyen öğrencilerin kendilerini iyi yetiştirmeleri gerektiğini vurguladı.

Seminerin sonunda öğrenciler, katılımcılara teşekkür etti.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow