Karabük Üniversitesi'nde Turizm ve Otel İşletmeciliği Uygulama Atölyesi Açıldı

Karabük Üniversitesi Safranbolu Şefik Yılmaz Dizdar MYO'da Safranbolu Esnaf ve Sanatkarlar Odası tarafından oluşturulan Turizm ve Otel İşletmeciliği Uygulama Atölyesinin açılışı gerçekleştirildi. Atölyede öğrencilere uygulamalı eğitim verilecek.

Kasım 21, 2023 - 17:55
 0  21
Karabük Üniversitesi'nde Turizm ve Otel İşletmeciliği Uygulama Atölyesi Açıldı

Karabük Üniversitesi Safranbolu Şefik Yılmaz Dizdar Meslek Yüksekokulu'nda Safranbolu Esnaf ve Sanatkarlar Odası tarafından oluşturulan Turizm ve Otel İşletmeciliği Uygulama Atölyesi'nin açılışı gerçekleştirildi.

Açılışa Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Hasan Solmaz, Prof. Dr. Elif Çepni ve Prof. Dr. İsmail Rakıp Karaş, Şefik Yılmaz Dizdar MYO Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Fatma Erten, Safranbolu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Muammer Dumaner, akademisyenler ve davetliler katıldı.

Açılış töreninde konuşan Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, atölyenin açılışında emeği geçenlere teşekkür etti. Kırışık, atölyenin turizm ve otel işletmeciliği alanında eğitim gören öğrencilere uygulamalı eğitim imkanı sağlayacağını söyledi.

Safranbolu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Muammer Dumaner de atölyenin turizm sektörüne nitelikli personel yetiştirilmesine katkı sağlayacağını belirtti.

Açılışın ardından Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, açılışı yapılan Turizm ve Otel İşletmeciliği Uygulama Atölyesi hakkında bilgiler aldı.

KBÜ Rektörü Kırışık, atölyenin açılışına sunduğu katkılardan dolayı Safranbolu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Dumaner'e teşekkür belgesi verdi.

Açılış akademik teşvik listesine giren Şefik Yılmaz Dizdar MYO akademisyenlerine teşekkür belgesinin verilmesi ve hatıra fotoğrafı çekilmesi ile sona erdi.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow