Yarıçap: Kapalı
Yarıçap: km
Kapsama Alanı
standard-title karabukogrenci.com Çerez Politikası

karabukogrenci.com Çerez Politikası

EN YENİ İÇERİKLER

2 Nisan 2020
Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili Facebook hesabı üzerinden yaptığı canlı yayın ile Karabük halkına seslenerek ürkütücü açıklamalar yaptı.
Devamını Oku
31 Mart 2020
Tedbir almak için ölümlü kaza mı olması lazım dedik; galiba yine haklı çıktık! 100.Yıl Mahallesinde aynı yer ve tekrarı verilir...
Devamını Oku
31 Mart 2020
Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayında yetkililere tepki gösterdi.
Devamını Oku
30 Mart 2020
Karabük İl Hıfzıssıhha Kurulu, koronavirüs tedbirleri kapsamında alınan bir dizi önlemleri açıkladı.
Devamını Oku
28 Mart 2020
KYK Karabük İl Müdürlüğü sessizliğini korurken KYK Kurumsal Destek Hesabı olan @KYK_DESTEK hesabından "Eşyalarınızı Merak Etmeyin" mesajı geldi.
Devamını Oku
27 Mart 2020
Karabük Valiliği, Karabük'e getirilip İsmail Necati Efendi Yurduna yerleştirilen Cezayir vatandaşları için bir basın bildirisi yayınladı.
Devamını Oku
26 Mart 2020
Karabük belediye Başkanı Rafet Vergili'den Karabük halkına "üzülmeyin", vekillerine ise "sahip çıkın"mesajı
Devamını Oku
26 Mart 2020
İsmail Necati Efendi yurdunun yabancı insanların kalacağı karantina yurduna dönüştürülmesi memleketlerine gitmiş öğrencilerde endişe yarattı.
Devamını Oku
26 Mart 2020
Cezayir, Tunus ve Ürdün vatandaşlarından oluşan yaklaşık 1500 kişi karantina altına altına alınmak üzere Karabük'e getiriliyor.
Devamını Oku
26 Mart 2020
YÖK Başkanı Saraç yaptığı açıklamada, Üniversitelerde bahar döneminde yüz yüze eğitim yapılmayacağını, uzaktan eğitim yapılacağını söyledi.
Devamını Oku
26 Mart 2020
Yerel basının manşetlerine taşınan "Bine yakın Cezayirli Karabük'te mi karantinaya alınacak?" haberi Karabük gündeminde bomba etkisi yarattı.
Devamını Oku
19 Mart 2020
Karabük Üniversitesi "Uzaktan Eğitim" ile ilgili duyuru yayınladı Bilindiği üzre Çin’den Dünya’ya yayılan Korona Virüs salgınının ülkemizde de görünmesi neticesinde...
Devamını Oku
16 Mart 2020
İçişleri Bakanlığı tüm Valiliklere “Coronavirüs Tedbirleri” konulu ek bir genelge gönderdi. Genelgede AVM ve lokantalar hariç tüm mekanların kapatılacağını duyurdu.
Devamını Oku
14 Mart 2020
Rektörlükten koronavirüs açıklaması; Karabük Üniversitesinde koronavirüse karşı alınan tedbirlere ilişkin basın açıklaması yayımlandı.
Devamını Oku
14 Mart 2020
Zorunlu tatilin hemen ardından Karabük Üniversitesinde koronavirüse karşı kampüsün tamamında dezenfekte çalışmalarına başlandı.
Devamını Oku
12 Mart 2020
Üniversite Öğrencisinde koronavirüs şüphesi, Karabük'te 2 Üniversite Öğrencisi ve Umre'den dönen 1 kişi koronavirüs şüphesi ile gözlem altına alındı.
Devamını Oku
12 Mart 2020
Öğrenci İşleri Yeni Binasında; Karabük Üniversitesi kampüsüne yeni ve modern bir bina olarak inşa edilen Öğrenci İşleri Merkezi faaliyete geçti.
Devamını Oku
11 Mart 2020
Fabrikalar kuran fabrika özelliği ile ülkemizin ve bölgemizin en büyük kuruluşlarından Kardemir D.Ç. Fabrikaları Staj  Başvurularının açıldığını duyurdu.
Devamını Oku
4 Mart 2020
Karabük Valiliği koronavirüs şüphesi ile Umre ziyareti sonrası karantina altına alınan yaşlı çift hakkında basın açıklaması yaptı.
Devamını Oku
28 Şubat 2020
Cumhuriyet Gazetesi yazarlarından Prof. Dr. Emre Kongar, TELE1 televizyonunda katıldığı bir programda “Karabük'de karantina var” iddiasında bulunmuştu. Peki Karabük'de durum...
Devamını Oku
Yükleniyor…
Yükleniyor…