Rektör Kırışık, Trafik Kazasında Yaralanan Öğrencileri Ziyaret Etti

Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, Eskipazar ilçesinde meydana gelen trafik kazasında yaralanan üniversite öğrencilerine geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Kasım 23, 2023 - 14:30
 0  24
Rektör Kırışık, Trafik Kazasında Yaralanan Öğrencileri Ziyaret Etti

Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, iki gün önce Eskipazar ilçesinde iki otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında yaralanan üniversite öğrencilerini hastanede ziyaret etti. Kazada bir öğrenci hayatını kaybederken, üç kişi de yaralanmıştı.

Rektör Kırışık, Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi gören Emre Ekşi ve Osman Alaçam isimli öğrencilerle görüşerek, sağlık durumları hakkında bilgi aldı. Kırışık, öğrencilere geçmiş olsun dileklerini iletti ve acil şifalar diledi.

Ziyarette Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İsmail Rakıp Karaş ve Genel Sekreter Lütfü Köm de hazır bulundu. Rektör Kırışık ve beraberindekiler, hastane başhekimi Doç. Dr. Erkan Doğan’dan da yaralı öğrencilerin tedavileriyle ilgili bilgi aldı.

Rektör Kırışık, daha önce yaptığı açıklamada, trafik kazası geçiren Eskipazar MYO öğrencisi Sait Mücahid Çetin’in vefatını büyük bir üzüntüyle öğrendiğini belirterek, öğrenciye Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı ve sabrı cemil diledi.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow