Vali Yavuz, Tümenler'i Ağırladı

Karabük Valisi Mustafa Yavuz, eski belediye başkanı Enver Tümen ve oğlu üniversite öğretim üyesi Prof. Dr. İbrahim Tümen’i makamında kabul etti.

Kasım 23, 2023 - 10:59
Kasım 23, 2023 - 15:46
 0  30
Vali Yavuz, Tümenler'i Ağırladı

Karabük Valisi Mustafa Yavuz, “Hayırlı Olsun” ziyareti kapsamında iki değerli ismi ağırladı. Karabük Eski Belediye Başkanı Enver Tümen ve Bandırma 17 Eylül Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. İbrahim Tümen, Vali Yavuz’u makamında ziyaret etti.

Ziyarette, Karabük’ün gelişimi ve sorunları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Vali Yavuz, Enver ve İbrahim Tümen’in Karabük için önemli katkılar sağladıklarını belirterek, kendilerine teşekkür etti. Vali Yavuz, Enver Tümen’in belediye başkanlığı döneminde yaptığı hizmetleri takdirle anarak, Prof. Dr. İbrahim Tümen’in de akademik çalışmalarında başarılar diledi.

Enver ve İbrahim Tümen de, Vali Yavuz’a yeni görevinde hayırlı olsun dileklerini ileterek, Karabük’ün kalkınması için her zaman destek olacaklarını ifade etti. Ziyaret, karşılıklı iyi dileklerin sunulmasıyla sona erdi.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow