Safranbolu’da Cepte Anons Uygulamasına Yoğun İlgi

Safranbolu belediyesinin geliştirdiği Cepte Anons uygulaması, 5 bin Safranbolulu tarafından indirildi. Uygulama ile Safranbolu’daki gelişmelerden anında haberdar olunuyor.

Aralık 5, 2023 - 20:12
 0  76
Safranbolu’da Cepte Anons Uygulamasına Yoğun İlgi

Safranbolu belediyesinin uygulamaya koyduğu Cepte Anons uygulaması, Safranbolu’da büyük ilgi görüyor. Uygulama sayesinde Safranbolu’daki su kesintileri, vefat, kayıp, etkinlik, meteoroloji, hizmet ve genel duyurular cep telefonlarına anında ulaşıyor.

Gürültü kirliliğini bitirmek ve duyurulara istenildiği zaman, istenilen yerden ulaşabilmek için kullanıma sunulan Cepte Anons uygulaması, 5 bin Safranbolulu’nun cebinde yer aldı. Uygulama, Apple ve Android telefonlara indirilebiliyor.

Safranbolu belediyesi, Cepte Anons uygulaması ile vatandaşların hayatını kolaylaştırmayı ve Safranbolu’yu daha yakından takip etmelerini sağlamayı amaçlıyor. Uygulama ile ilgili geri bildirimlerin de alındığı belirtildi.

Safranbolu Belediyesi'nin ücretsiz olarak kullanıma sunduğu "Cepte Anons" uygulaması ile anonslar anında telefonunuza gelsin istiyorsanız, telefonunuzun sistemine uygun olanını kendi yazılım marketlerinden indirebilirsiniz.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow