Zonguldak’ta Gazeteci Erhan Çakmak Son Yolculuğuna Uğurlandı

Zonguldak’ta gazetecilik yapan Erhan Çakmak, tedavi gördüğü hastanede vefat etti. Çakmak için Çatalağzı Beldesinde cenaze töreni düzenlendi. Törene GMİS Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Tayfun Demir de katıldı.

Aralık 2, 2023 - 19:16
 0  123
Zonguldak’ta Gazeteci Erhan Çakmak Son Yolculuğuna Uğurlandı

Zonguldak’ta yayınlanan Yeni Adım Gazetesi köşe yazarı ve internet sitesinin Genel Yayın Yönetmeni Erhan Çakmak, yaşamını yitirdi. Çakmak, uzun süredir tedavi gördüğü hastanede hayata gözlerini yumdu.

Çakmak için Çatalağzı Beldesinde ikindi namazının ardından cenaze namazı kılındı. Cenaze namazına Çakmak’ın ailesi, yakınları, meslektaşları ve sevenleri katıldı. Cenaze törenine Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Merkez Yönetim Kurulu adına Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Tayfun Demir de iştirak etti. Demir, Çakmak ailesine başsağlığı dileyerek TÜRK-İŞ Olağan Kongresi nedeniyle Ankara’da bulunan GMİS Genel Başkanı Hakan Yeşil’in taziyelerini iletti.

Erhan Çakmak’ın cenazesi, kılınan namazın ardından Çatalağzı Mezarlığı’nda toprağa verildi. Çakmak’ın vefatı, Zonguldak’ta gazetecilik camiasını ve sevenlerini yasa boğdu. Çakmak, uzun yıllardır Zonguldak’ta gazetecilik yaparak birçok habere imza atmıştı.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow