KBÜ’de Bilişim Sektörünün Öncüleri Devfest Karabük’te Konuştu

Karabük Üniversitesi’nde bilişim sektörünün liderleri, Devfest Karabük etkinliğinde öğrencilere son teknoloji trendlerini ve deneyimlerini aktardı.

Aralık 14, 2023 - 09:14
 0  78
KBÜ’de Bilişim Sektörünün Öncüleri Devfest Karabük’te Konuştu

Karabük Üniversitesi’nde (KBÜ) düzenlenen “Devfest Karabük” etkinliği, bilişim sektörünün önde gelen isimlerini ve öğrencileri bir araya getirdi. Etkinlik, yazılım geliştirme, teknoloji ve inovasyon alanlarındaki son gelişmeleri paylaşmak ve öğrenmek amacıyla düzenlendi.

Etkinlik, Karabük Üniversitesi Savunma Teknolojileri Kulübü ve Google Developer Student Clubs Karabük ekibi tarafından düzenlendi. Bilişim sektörünün başarılı temsilcileri, Karabük Üniversitesi öğrencileriyle buluştu ve kendi bilgi ve birikimlerini paylaştı.

Konuşmacılar arasında Google Developer Relations Koordinatörü Beyza Sunay Güner, Ford Otosan Veri Uzmanı Zeynep Küçük, Binbin Mobil Geliştirici Mustafa Türkmen, Acun Medya Akademi Yazılım Uzmanı Hakan Hakyemez, Türk Havacılık Uzay Sanayi Aviyonik Sistemler Uygulama Yazılımları Başmühendisi Ümit Can Bekar ve Google Cloud Yetkili Eğitmeni Zekeriya Beşiroğlu bulunuyordu.

Konuşmacılar, öğrencilere yapay zeka ve derin öğrenme, mobil uygulamaları geliştirme teknikleri, Google toplulukları ve yazılım kodlaması gibi konular hakkında bilgi verdi. Bu etkinlik, öğrencilere bilişim alanında farklı bakış açıları kazandırdı.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow