Başkan Köse 'den Katılımcılara Teşekkür Mesajı

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Safran Festivali Katılımcılarına Teşekkür Etti: "Şahane Bir Yemek Yarışması ve Değerli Sunumlar Festivale Renk Kattı!"

Ekim 16, 2023 - 10:32
Ekim 16, 2023 - 10:33
 0  13
Başkan Köse 'den Katılımcılara Teşekkür Mesajı

Başkan Köse, Safran Festivali'nin büyük bir başarıyla tamamlandığını ve katılımcıların gösterdiği üstün performansın festivalin değerini kat ve kat artırdığını ifade etti.

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Safran Festivali'ne katılan tüm katılımcılara teşekkür mesajı yayımladı. Festival kapsamında gerçekleştirilen şahane bir yemek yarışmasının ev sahipliği yapılması ve birbirinden değerli sunumlarla yarışmaya renk katan yarışmacılarımızla buluşmanın gururunu ve mutluluğunu yaşadığını ifade eden Başkan Köse, emek veren ve katılan herkese teşekkür etti.

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse'nin teşekkür mesajıyla birlikte Safran Festivali'nin büyük bir başarıyla tamamlandığı ve katılımcıların gösterdiği üstün performansın festivalin değerini kat ve kat artırdığı ortaya çıktı. Festival kapsamında düzenlenen yemek yarışmasında ortaya çıkan şahane sunumlar ve ustalıkla hazırlanan yemekler, yaşanan bilgi ve tecrübe paylaşımlarıyla festivalin amacına ulaşmasında büyük rol oynadı.

Festivalde katılan yarışmacılar arasında gerçekten yetenekli, özverili ve deneyimli isimlerin yer aldığını görmekten büyük gurur duyan Başkan Köse, festivale ev sahipliği yapmanın getirdiği heyecanı ve mutluluğu dile getirdi. Her bir yarışmacının kendine özgü bir sunum sergilediğini ve hepsinin birincilik payesine layık olduğunu belirten Köse, yüksek kalitede geçen yarışmada emeği geçen herkese teşekkür etti.

Bu yılki Safran Festivali'nin büyük bir başarıyla tamamlanması, Safranbolu'nun kültürel ve gastronomik değerlerinin ön plana çıkmasında etkili oldu. Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse'nin teşekkür mesajı, katılımcılara olan minnettarlığını ve festivalin anlamını bir kez daha vurguladı.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow